reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@89Katia a pomyślało by się że to taka znana solidna firma to powinni robić porządne rzeczy. :oo:

@Mycha07 no fakt nie mam jeszczcze dzieci :-) :) dlatego korzystam, hehe. :D
My z mężem jesteśmy mega śpiochy. :D

A ja ostatnio też mam straszne sny, albo coś z krwią, śmiercią i szczurami albo dzisiaj mi się śnił sen erotyczny tylko że nie z moim Ł. a ze znajomym. :oo2:

Cieszę się że Wam się ten pajacyk podoba :) szalona jestem, wiem bo trochę za szybko na takie zakupy.
 
reklama
Jestem wypompowana w nocy co godzine pies mi pobudke robil w koncu o 2 w nocy wyladowalam u weterynarza A co to bedzie jak dziecko sie urodzi. Zasypiam na stojąca

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Ja jak tak patrzę po cenach to chyba najlepiej by bylo zacząć kupowac to wszystko JUŻ :D bo potem coraz wiecej wydatków, a teraz nie odczujemy tak tego :D

Kurcze, martwie sie tym moim śluzem co to moze zwiastować grzyba i czytam od rana internety o tym. Musze jutro dzwonic do gina dla świętego spokoju :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja najbardziej lubię c&a i f&f, Smyk w większości ma tragiczną jakość ciuszków, kupuję tam tylko t-shirty i jestem z nich bardzo zadowolon a, czasem jakieś spodnie się trafią :)

Moje dziecko dziś się obudziło z płaczem przed 5 ale po mleku jeszcze zasnęło i wstałam dopiero o 9 :)

Kolejny piękny dzień, przyjemnej niedzieli!!!
 
Ja tez spalam nawet I do 12 jak nie mialam dzieci :) teraz max jak dadza pospac do 8 ;)

Moje dzieci byly wiosenne, teraz bede musiala jakis kombinezon kupic, chociaz tutaj nie ma mrozow jak w Polsce, max 0, w zime od 0-10
Iśka a co sie dzieje? Spokojnie, infekcje w ciazy sa bardzo czeste.
 
Cześć dziewczyny :) jestem nowa na tym forum i również dołączam do listopadowych mam! :) przy okazji gratuluję Wam wszystkim :) to moja pierwsza ciąża więc wszystko jest nowe i mimo, że była planowana to radość z obawami wciąż się przeplatają :) u mnie aktualnie 9 tydzień, samopoczucie różnie - wymioty od rana do wieczora już się skończyły, a teraz ograniczają się tylko do poranka choć mdłości i w ciągu dnia się odzywają :) a jak Wasze samopoczucie? :) pozdrawiam Was gorąco :)
 
Ja tez bym nie chciala kupowac stricte różu albo niebieskiego. Podobają mi się żółcie, szarości, mięta, a i wlasnie ecru. Jest naprawde w czym wybierac :)

Mycha, no kurcze śluz taki gesto kremowy i wydaje mi sie, ze mnie zapieklo przy sikaniu. Zdarzylo sie to raz, ale moze byc tak ze grzyb nie ma jakichs wyraźnych objawów?

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry