reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

A ja wczoraj piekłam 3,5 h bezę i dziś się tak zaslodzilam
1491121917-aaaaaa.jpeg


xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
@Katia89 o F&F słyszałam że mają super ciuchy tylko trochę drogie i trzeba wypatrywac okazję. :) A w H&M są bardzo dobre ale tylko dla dzieci hehe :p a dlaczego nie przepadasz za smykiem?
 
@Antonia2016 mniam!! Ale się napracowałaś. Beza wygląda smakowicie :)

@Karolka2106 w Smyku trzeba patrzeć na jakoś materiału ubranka. Często po praniu robią się z nich porozciągane szmaty :/ szczególnie przestrzegam przed wielopakami bodziaków, które nie maja zatrzasków przy szyi. Już po pierwszym praniu ubranka są porozciągane i dziecko ma dekolt do pępka :p Ale zdarza się tam kupić coś fajnego :)
 
Karolka bo chyba nie masz jeszcze dzieci, skoro mozesz sobie tak spac I spac :D korzystaj ile mozesz bo juz sobie nie pospisz po porodzie ;)
Super ten pajacyk :)
 
Ja synka do dwóch lat to praktycznie tylko w h&M ubieralam ;) mają tam śliczne rzeczy.


Dziś w nocy snila mi się wojna... z synem w ciąży też ciągle snilam O wojnie.... może jednak w brzuchu siedzi drugi chlopaczek hehe

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry