reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Iska90 z tymi cenami aż takiej tragedii nie ma, chociaż nie wiem jak w Polsce ale tutaj we Frankfurcie można kupić ciuszki w naprawdę fajnej cenie i dobre jakościowo. Tutaj nie nakładają takiego dużego podatku na ciuszki dla dzieci. :) Choć pewnie jak tak wszystko do kupy się zsumuje to i tak wyjdzie ładna kwota no ale cóż takie uroki. :p

@inka.jestem a nie znam tej marki :) mądrze piszecie żeby nie ograniczać się do 2 kolorów bo naprawdę dużo innych też jest pięknych i kolorów i wzorów więc można kombinować. :)
 
reklama
@Karolka2106 aa bo przy euro to tez troszke inaczej jakby to wyglada, tzn chyba :) Podejrzewam, ze na takie 20 euro, czy funtów albo dolców za ubranko, ludzie pracują moze z 2 godziny, a u nas 80 zl za sukieneczke to połowa dniówki przeciętnego kowalskiego :D
Nie to ze narzekam, bo swiadomie sie na dziecko decydowaliśmy i wiemy z czym to sie wiąże, ale wkurza mnie to, ze nasz polski rząd zamiast obniżać podatki na art dziecięce, dofinansowywać jakies wyprawki szkolne etc.. rzuci jakimś 500+ i strasznie chwali się polityka prorodzinną.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ostatnia edycja:
@Karolka2106 aa bo przy euro to tez troszke inaczej jakby to wyglada, tzn chyba :) Podejrzewam, ze na takie 20 euro, czy funtów albo dolców za ubranko, ludzie pracują moze z 2 godziny, a u nas 80 zl za sukieneczke to połowa dniówki przeciętnego kowalskiego :D
Nie to ze narzekam, bo swiadomie sie na dziecko decydowaliśmy i wiemy z czym to sie wiąże, ale wkurza mnie to, ze nasz polski rząd zamiast podatki na art dziecięce, dofinansowywać jakies wyprawki szkolne etc.. rzuci jakimś 500+ i strasznie chwali się polityka prorodzinną.

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Tak tutaj naprawdę dużo czasami potrafia zarabiać ale te 20 euro które ja dałam za ten pajacyk to akurat było dużo dlatego bo firmowe z disneya :D normalnie tutaj są ciuszki po 5,7,8 euro max... tylko te typowo firmowe moga byc droższe a też nie zawsze są. Czasami są nawet takie okazje ze bluzeczki jakieś za 1 euro albo 2 i naprawdę pod względem jakości nie ma się do czego przyczepić. No tylko kupować. :p
 
Zaczęłam krwawić. Tak się boje że strace moje maleństwo. Żeby to nie była powtórka ze stycznia... Proszę trzymajcie za mnie kciuki...
 
Zaczęłam krwawić. Tak się boje że strace moje maleństwo. Żeby to nie była powtórka ze stycznia... Proszę trzymajcie za mnie kciuki...
Trzymaj się

hchy43r8h8l5x99d.png
 
No właśnie dzwonilam do mojego lekarza i kazał zwiększyć dawkę luteiny i leżeć. Skoro nie ma skrzepow to mam nie jechać. W szpitalu nic innego mi nie podadza oprócz tego co teraz juz biorę. Jeśli się nie pogorszy jutro mam do niego przyjechać do szpitala. Oszaleje z tej niepewności. Strasznie się boje...:(
 
reklama
No właśnie dzwonilam do mojego lekarza i kazał zwiększyć dawkę luteiny i leżeć. Skoro nie ma skrzepow to mam nie jechać. W szpitalu nic innego mi nie podadza oprócz tego co teraz juz biorę. Jeśli się nie pogorszy jutro mam do niego przyjechać do szpitala. Oszaleje z tej niepewności. Strasznie się boje...:(
A w szpitalu by nie zrobili usg? Skąd jesteś?
 
Do góry