reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Hej dziewczyny, ja też już po wizycie. Wszysto ok, z usg wychodzi 6+1, 6+2tc czyli idealnie się pokrywa z OM. :-) serduszko bije w tempie125 . Karmić piersią mogę :-) termin 17 listopada w męża imieniny :-)

Mimi gratulacje :-)
Super wieści

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hej dziewczyny, ja też już po wizycie. Wszysto ok, z usg wychodzi 6+1, 6+2tc czyli idealnie się pokrywa z OM. :-) serduszko bije w tempie125 . Karmić piersią mogę :-) termin 17 listopada w męża imieniny :-)

Mimi gratulacje :-)

Gratuluje!


Ja mam coraz gorsze przeczucia :( u Was już wszystko ładnie widac, serca wala na duzo niższym etapie niż moja ciąża....

:(
Muszę się przygotować ma widok zarodka bez akcji serca :( tylko jak :( :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Bardzo mocno trzymam kciuki.
U mnie niby ok ale też się martwię żeby wszystko się utrzymało i żeby dzidzia rosła zdrowo.... teraz już będziemy do końca się martwić o nasze fasolki

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Gratuluje!


Ja mam coraz gorsze przeczucia :( u Was już wszystko ładnie widac, serca wala na duzo niższym etapie niż moja ciąża....

:(
Muszę się przygotować ma widok zarodka bez akcji serca :( tylko jak :( :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Kochana nawet tak nie myśl!!! Naczytałam sie w internecie, ze bardzo wielu osobom rozkręciło sie serduszko, wiec trzeba byc naprawde dobrej mysli.

Choć wiem, ze łatwo mowic.. ja tez sie martwię, u mnie bylo w 6t6d (6+5 z USG) bicie 121, wiec taka raczej dolna granica..

Trzymam kciuki, za Was!!

No i dziewczyny, gratuluję dobrych wiesci, oby tak dalej :)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Gratuluje!


Ja mam coraz gorsze przeczucia :( u Was już wszystko ładnie widac, serca wala na duzo niższym etapie niż moja ciąża....

:(
Muszę się przygotować ma widok zarodka bez akcji serca :( tylko jak :( :(


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
:(
Daj koniecznie znac jak bedziesz po wizycie.
Trzymam kciuki za serducho najmocniej!!
Powodzenia!!!
 
Do góry