reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
A ja zupelnie nie mam ochoty ostatnio gotowac i ciaglr kanapki wcinam :(

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Jeśli chodzi o detektor tętna to być może kupie.

Ja tez mam lenia. Nic mi się nie chce.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Jeśli chodzi o detektor tętna to być może kupie.

Ja tez mam lenia. Nic mi się nie chce.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Ja chce kupić, ale mój mąż mówi, że nie. Jestem panikara i, że jak nie usłyszę przez chwilę to już będę płakać i panikowac. Więc sama nie wiem czy to dobry pomysł.

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
@89Katia to witaj w klubie :D a muszę się już po malu zacząć ogarniać na wizytę...

Ja chyba kupię ten detektor ale dopiero jak zobaczę u lekarza że jest serduszko. Tez jestem panikara, dlatego chyba wolę mieć. :p
 
Wscibscy znajomi haha ale zabrzmiało :-) ja mam wscibska bratową przez którą musiałam w weekend pić piwo bezalkoholowe żeby nie drazyla tematu eh..:-)

xnw40tc7sy506vxn.png

O matko [emoji23] czego sie nie robi, żeby ukryć nasz stan [emoji23]. Przed ciąża paliłam, wszyscy wiedzieli. Byłam ostatnio na urodzinach to wychodziłam sama i udawałam ze pale na dworze Hahaha [emoji23]


f2w39n73te1rwg8n.png
 
reklama
Do góry