reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilkę, bo w pracy jestem.

Dziękuję za miłe przyjęcie :) Cieszę się Waszymi bijacymi serduszkami. Pamiętam to uczucie jak usłyszałam w 7 tyg serrducho córeczki, aż teraz łezka się w oku kręci.

Mimi2330 nie martw się. Ja tez mam za dużo kg. Po poprzedniej ciąży zostaly mi co prawda tylko 3 (przytylam 12 kg), ale waga wyjściowa była dużo ponad normę. Teraz chciałam się odchudzac, bo nie wierzyłam, że damy radę tak szybko, a tu proszę... Poki co nie jem słodyczy i nie podjadam. Dużo piję wody i herbat owocowych. Kawa 1 dziennie musi być, bo inaczej głowa pęka. Jakbym miała z kim małą zostawić to chodzilabym na fitness dla kobiet w ciąży. Ogólnie bardzo polecam. Też mam zamiar przytyć jak najmniej.
 
reklama
Gratuluję serduszek <3
Witam nowe koleżanki!
JA po tygodniu obżarstwa całkiem straciłam apetyt i nic mi nie smakuje, ale staram się jesc mimo to. Co do wagi, to lekarz będzie mnie wazyl na wizytach? Bo nie mam w domu wagi :D
 
Ja też mam krwiaka i odkleja mi się kosmowka. Dużo bierzesz tych progresteronow. Ja mam luteine 2x2

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
No wlasnie dlatego panikuje... Duzo progesteronow a i tak plamie... Co prawda niewiele, ale plamie..
Snilo mi sie dzis moje dzieciatko... Ktore niby bylo w brzuszku a zdjecia z usg we snie 2 latka :) tak samo mialam w pierwszej ciazy... Sny jak filmy i snil mi sie moj syn jako dopiero co urodzony elegancko ubrany 2 latwk hehe :) bardzo to dobre sny :)
 
Dzień dobry :)
Plan na dziś? Jak codziennie leżę sama w domu. Dostanę odlezyn. Ale co się nie robi dla fasolki.
Co do wagi to ja też ważę trochę za dużo, ale w ciąży nie jest dobrze chudnac. Napewno trochę przez laparoskopie schudłam, tydzień w szpitalu robi swoje.

Dalej nie ma nikogo że Szczecina? :)

Miłego dnia! :)

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
To i ja mam suwaczek ( chyba) [emoji12][emoji12]


f2w39n73te1rwg8n.png
 
Cześć dziewczyny. Ja tylko na chwilkę, bo w pracy jestem.

Dziękuję za miłe przyjęcie :) Cieszę się Waszymi bijacymi serduszkami. Pamiętam to uczucie jak usłyszałam w 7 tyg serrducho córeczki, aż teraz łezka się w oku kręci.

Mimi2330 nie martw się. Ja tez mam za dużo kg. Po poprzedniej ciąży zostaly mi co prawda tylko 3 (przytylam 12 kg), ale waga wyjściowa była dużo ponad normę. Teraz chciałam się odchudzac, bo nie wierzyłam, że damy radę tak szybko, a tu proszę... Poki co nie jem słodyczy i nie podjadam. Dużo piję wody i herbat owocowych. Kawa 1 dziennie musi być, bo inaczej głowa pęka. Jakbym miała z kim małą zostawić to chodzilabym na fitness dla kobiet w ciąży. Ogólnie bardzo polecam. Też mam zamiar przytyć jak najmniej.
Jakoś musimy dac radę :) ja niedługo idę na zwolnienie i chce ćwiczyć coś w domu ale jak to wyjdzie to zobaczymy. Też nie chce ryzykować żeby nic się nie wydarzyło.

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry