reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Gratuluję serduszek <3
Witam nowe koleżanki!
JA po tygodniu obżarstwa całkiem straciłam apetyt i nic mi nie smakuje, ale staram się jesc mimo to. Co do wagi, to lekarz będzie mnie wazyl na wizytach? Bo nie mam w domu wagi :D
Powinien kontrolować wagę. Mnie wazono na każdej wizycie,o zgrozo, w sumie mialam PONAD 35kg!

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja też jestem niania. W jakim wieku jest dziecko którym się opiekujesz? Musisz go dźwigać?

Tego się trzymam, nie ma innej opcji :)

A jesteś pewna, że można pić zieloną herbatę w ciąży? Ja słyszałam, że nie.
Ja kiedys w ovufriend wyczytalam w tym nagłówku,ze nie wolno pic nie wiecej niz jedna filiżankę dziennie przy staraniach.....o ciazy nic mi nie wiadomo.
Ponoc mowia,ze lepsza kawa niz herbata :)

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
 
Ja kiedys w ovufriend wyczytalam w tym nagłówku,ze nie wolno pic nie wiecej niz jedna filiżankę dziennie przy staraniach.....o ciazy nic mi nie wiadomo.
Ponoc mowia,ze lepsza kawa niz herbata :)

eoc973pftscitkc0.png

2nn3dqk3wi25eoiy.png
A widzisz to ja słyszałam, że dobrze pić zieloną herbate przed owulacja, bo działa na śluz płodny. Tylko wybierać bez kofeiny. A w ciąży nie wolno.
 
Ja też jestem niania. W jakim wieku jest dziecko którym się opiekujesz? Musisz go dźwigać?

Tego się trzymam, nie ma innej opcji :)

A jesteś pewna, że można pić zieloną herbatę w ciąży? Ja słyszałam, że nie.
W necie jest pełno informacji ze tak ale np do 2 szt dziennie. No i spotkałam się z opinią że nie wolno. I bądź tu mądra:/
 
Też czytałam że zielona w ciąży jest beee, ale czy ja wiem czy jedna filiżanka co jakiś czas zaszkodzi... Wydaje mi się że nie.

U mnie dolegliwosci jako takich brak. Tylko zalewajace falami zmęczenie i senność i straszny ból głowy. W poprzedniej ciąży miałam tak samo.
 
Czesc dziewczyny,
A ktos wie dlaczego zielona herbata nie jest za dobra w ciąży? Ja czasem piję, ale nic nigdy nie czytalam na jej temat w ciąży :D
Przyszedł dzisiaj do mnie ogromny stres. Spać nie moglam, teraz ciągle myślę czy wszystko jest ok. Jakos tak sie czuję.. Nie ciążowo. Wczoraj mialam mdłości i bolały cycki, a dziś macam i macam i ledwo co bolą. Sutki tylko reagują :( dobrze ze jutro wizyta, no ale bedzie ciśnienie ze 200 przed nią :( takk sie boję, ze szok :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czesc dziewczyny,
A ktos wie dlaczego zielona herbata nie jest za dobra w ciąży? Ja czasem piję, ale nic nigdy nie czytalam na jej temat w ciąży :D
Przyszedł dzisiaj do mnie ogromny stres. Spać nie moglam, teraz ciągle myślę czy wszystko jest ok. Jakos tak sie czuję.. Nie ciążowo. Wczoraj mialam mdłości i bolały cycki, a dziś macam i macam i ledwo co bolą. Sutki tylko reagują :( dobrze ze jutro wizyta, no ale bedzie ciśnienie ze 200 przed nią :( takk sie boję, ze szok :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też mam słabe objawy i też głupie myśli mnie nachodzą ale zaraz sobie myślę że chyba powinnam się cieszyć że dobrze znoszę to wszystko :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Czesc dziewczyny,
A ktos wie dlaczego zielona herbata nie jest za dobra w ciąży? Ja czasem piję, ale nic nigdy nie czytalam na jej temat w ciąży :D
Przyszedł dzisiaj do mnie ogromny stres. Spać nie moglam, teraz ciągle myślę czy wszystko jest ok. Jakos tak sie czuję.. Nie ciążowo. Wczoraj mialam mdłości i bolały cycki, a dziś macam i macam i ledwo co bolą. Sutki tylko reagują :( dobrze ze jutro wizyta, no ale bedzie ciśnienie ze 200 przed nią :( takk sie boję, ze szok :(

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Halooo! A kto mnie uspokajal z tymi objawami! Poczekaj moze to chwilowe.. Mi tez się wydawalo, że objawy slabna, ale to taka zmylka :(
Jeszxze chwila i musze wstac do pracy :( juz mam tak dość chodzenia do niej i ta meczarnia. Dzisiaj mówię dyrektorce, że biorę zwolnienie od poniedziałku.
 
Do góry