reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

W ciąży z synem przytyłam co najmniej 20 kg (obstawiam, że doszłam do ok 23). Nie było to fajne. Oby teraz było chociaż z 5 mniej :p
 
reklama
Oj tak... oby przetrwać. U mnie dziś od rana bol brzucha ale wysoko nad pepkiem bardziej jak żołądek. Nie mam pojęcia czym to jest spowodowane :/
mi też coś w żołądku jeździ, co zjem to mi niedobrze, ale nie są to mdłości. Nie mogę jeść dużo, ale za to co 2-3h jestem głodna.

Plan na dzisiaj: przetrwać i tak przez następne 3 tygodnie do wizyty 11.04

W pierwszej ciąży przytyłam 12kg a teraz staruje z 10kg więcej, boje się co będzie później z moją wagą...
 
Ja 5 i 1

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]

Ja tez 5.1 - jeszcze bardziej zastanawiające :p


f2w39n73te1rwg8n.png
 
Mimi ja widzę 5+3 tc :-)
Plan na dziś przetrwać w pracy, potem na zakupy i chciałabym iść spać przed 22 ale to zależy czy maluchy mi pozwolą ;-)

Ja w pierwszej ciąży przytylam 15 kg, w drugiej też 15 ale dotrwalam tylko do 35 tc no a teraz waga wyjściowa o 2-3 kg wyższa
 
Jakie plany na dzis?


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Ja wzięłam 3dniowe wolne więc bimbam do piątku. W piątek do pracy i weekedzik :-) po weekendzie lekarz we wtorek i mam nadzieję L4 bo nie wyobrażam sobie latać po drabinach w pracy :-)
I chyba ogarne dziś sypialnie, generalne sprzątanie :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry; )
Ja się miewacie we wtorek? ;)
Ja juz w pracy(jestem niania)mały chory obym się nie zarazila; (
Ja też jestem niania. W jakim wieku jest dziecko którym się opiekujesz? Musisz go dźwigać?
Trzeba myśleć pozytywnie :-) będzie wszystko dobrze :-)

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Tego się trzymam, nie ma innej opcji :)
Moje plany na dziś to przetrwać w pracy potem w domu to iść spać o 20 :D Wczoraj piłam zielona herbatę i jakoś lepiej się czułam więc dziś nabyłam i zobaczymy jak będzie na mdłości i zgagę:D
A jesteś pewna, że można pić zieloną herbatę w ciąży? Ja słyszałam, że nie.
 
Do góry