reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Teraz jest taka fajna maść bez sterydów na skórę atopowa można ją w ciąży stosować Bepanthen Sensiderm

Próbowalaś czy jest skuteczna?

Co do płci dziecka, to ja biorę co dadzą :) byle było zdrowe :) może to dziwne, ale nie mam preferencji. Uważam, że zarówno chłopiec, jak i dziewczynka daje wiele radości i ciekawych doświadczeń :) chociaż w sumie dla chłopca mamy już wybrane imię, a dla dziewczynki jest nam trudniej wybrać coś mało oklepanego :)
 
reklama
Czy wy dziewczyny macie teraz huśtawki nastrojów? Ja normalnie nie mogę sobie z tym poradzić... pół dnia fruwam w obłokach i jestem mega optymistką, by wieczorem być zdołowana dosłownie wszystkim... :( najbardziej dobija mnie praca i to, że ciężko mi jest teraz 100% skupić się na moich obowiązkach... senność i roztargnienie dają mi w kość :( praca, którą do tej pory uwielbiałam teraz staje się dla mnie masakrycznie męcząca... :( :( jak sobie z tym radzić?
 
W pierwszej ciąży bardzo chciałam chłopca ale czułam , że nic z tego i faktycznie urodziłam dziewczynkę. Teraz jest tak samo... ale tak sobie myślę, że nie chcę wiedzieć czy to chłopiec czy dziewczynka, poczekam do rozwiązania, przynajmniej będzie element zaskoczenia :)

Podziwiam. Ja bym nie wytrzymała bez tej informacji ;)
 
Dziewczynki pomóżcie. Jak wstawić suwaczek? Wchodzę w sygnatury i tam wklejam link ale suwaczek się nie pokazuje :(
 
Dziewczynki pomóżcie. Jak wstawić suwaczek? Wchodzę w sygnatury i tam wklejam link ale suwaczek się nie pokazuje :(
Mi tez tak nie dzialalo dlatego przerzucilam sie na aplikacje

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Mnie dzisiaj tam mdliło i było duszno że przeszłam się do biedry po migdały. Zaczęłam jeść już w sklepie ale pomagają. I właśnie w bierze kupiłam książeczkę mój pierwszy roczek. W środku wydała mi się uniwersalna więc wzięłam. Dopiero w domu się zorientowalam że to dla chłopca. Czyżby przeznaczenie? Chociaż wolałabym córkę bo już jedną mam i wszystko po niech trzymałam. I jakoś tak zawsze wyobrażałam sobie siebie z dwiema córkami.

Robię dzisiaj na obiad butter chickena. Mmm, będzie pysznie.

Już nie pamiętam, ale która pisała o swedzacej skórze. Sama mam dermografizm i non stop pokrzywke więc bez leków ciągle się drapie. Musiałam zmienić leki na czas ciąży na taki bezpieczne dla dziecka. Ale na samą sucha skórę polecam balsamy ale te z wyższej półki jak xera calm lub lipikar ap+. Są drogie ale sprawdziłam już wiele i tylko one działają.

Z moją cera nic się nie dzieje, może tak już mam
 
Czy wy dziewczyny macie teraz huśtawki nastrojów? Ja normalnie nie mogę sobie z tym poradzić... pół dnia fruwam w obłokach i jestem mega optymistką, by wieczorem być zdołowana dosłownie wszystkim... :( najbardziej dobija mnie praca i to, że ciężko mi jest teraz 100% skupić się na moich obowiązkach... senność i roztargnienie dają mi w kość :( praca, którą do tej pory uwielbiałam teraz staje się dla mnie masakrycznie męcząca... :( :( jak sobie z tym radzić?
No ja np jeszcze tylko tydzień i smigam na L4. A humory też mam, Dziś już płakałam z rana w sumie z niczego. Z resztą jakiś dziwny dzisiaj dzień mam :(

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry