reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja wczoraj przed spaniem tak sie zryczalam bo glupoty sobie jakies nawkrecalam. Normalnie książkowa hustawka :)

m3sxskjo6qsoarci.png
 
reklama
Cześć dziewczyny :)
Alee napisalyscie, nie wiem do czego sie odnieść, zeby nie zapomnieć :D
Jesli chodzi o kawe to ja jej nie lubię, wiec nie mam problemu, inke sobie kupilam ze wzgledu na zawartość błonnika i czasem ją piję. Ogolnie do wczoraj mialam spoory apetyt, a dzis ledwo obiad wmęczylam. Cerę mam taką jak wcześniej, wlosy za to mi sie bardziej przetluszczają, musze codziennie myc.
Nastroje tez zmienne, do tego raz sie boję, mam rożne głupie mysli ze z ciążą jest cos nie tak, a raz jestem mega spokojna i przekonana ze wszystko jest ok. Dziś znowu mialam głupie sny, śniło mi sie, ze zakładałam czarna suknię , tak jakby ślubną. Byla przepiekna, tylko czarna :/ chyba podswiadomosc mi płata figle, bo wie ze sie jednak stresuje.
Ja bym chciala pracować dopoki nie zaczne miec bardzo widocznego brzucha, czyli pewnie gdzies do czerwca, od lipca bym chciala sobie juz wakacje zrobić. Ale życie zweryfikuje te plany, więc sie na nic nie nastawiam.
Jesli chodzi o przeczucie płci to biore wszystko, ale tak dziewczynka mi w głowie siedzi, dla ktorej nawet mialabym juz imię :D

Martwi mnie trochę to, ze boli mnie bardziej jedna piers, na niej tez widzę żyły, ta druga tez boli ale zdecydowanie mniej i żyłki są mniej widoczne. Nigdzie sie nie spotkalam zeby tez ktoras tak miała, no ale moze taki moj urok? :( w zasadzie wazne, ze jednak cos tam boli...


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Alee napisalyscie, nie wiem do czego sie odnieść, zeby nie zapomnieć :D
Jesli chodzi o kawe to ja jej nie lubię, wiec nie mam problemu, inke sobie kupilam ze wzgledu na zawartość błonnika i czasem ją piję. Ogolnie do wczoraj mialam spoory apetyt, a dzis ledwo obiad wmęczylam. Cerę mam taką jak wcześniej, wlosy za to mi sie bardziej przetluszczają, musze codziennie myc.
Nastroje tez zmienne, do tego raz sie boję, mam rożne głupie mysli ze z ciążą jest cos nie tak, a raz jestem mega spokojna i przekonana ze wszystko jest ok. Dziś znowu mialam głupie sny, śniło mi sie, ze zakładałam czarna suknię , tak jakby ślubną. Byla przepiekna, tylko czarna :/ chyba podswiadomosc mi płata figle, bo wie ze sie jednak stresuje.
Ja bym chciala pracować dopoki nie zaczne miec bardzo widocznego brzucha, czyli pewnie gdzies do czerwca, od lipca bym chciala sobie juz wakacje zrobić. Ale życie zweryfikuje te plany, więc sie na nic nie nastawiam.
Jesli chodzi o przeczucie płci to biore wszystko, ale tak dziewczynka mi w głowie siedzi, dla ktorej nawet mialabym juz imię :D

Martwi mnie trochę to, ze boli mnie bardziej jedna piers, na niej tez widzę żyły, ta druga tez boli ale zdecydowanie mniej i żyłki są mniej widoczne. Nigdzie sie nie spotkalam zeby tez ktoras tak miała, no ale moze taki moj urok? :( w zasadzie wazne, ze jednak cos tam boli...


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Mnie teraz przez dwa dni lewy cycek bolał :) a prawy ani drgnął skubany [emoji23]

Inviato dal mio EVA-L09 utilizzando Tapatalk
 
@Mimi2330 piękny tort! Mam nadzieję że urodzinki synka się udały. :)

Jeśli chodzi o cerę to ja teraz tak wyglądam że szkoda gadać. :D Któraś pisała że to może być od brania Dupka (wybaczcie ale nie pamiętam ktora :*), ale ciekawe myślałam że to przez hormony.
Co do płci ja czuję że to na bank będzie chłopczyk. :D Marzyłam zawsze o dziewczynce ale z chłopczyka też będziemy szczęśliwi, ważne żeby był zdrowy. :)

Na zwolnienie niedługo planuje iść bo za dużo stresow w pracy i tak powiem szczerze że marze o tym żeby wykorzystać ten czas ciąży dla siebie bo później już nigdy nie będzie takiej okazji. :)
 
U mnie jeżeli chodzi o cere to narazie bez zmian w sumie, może troche bardziej sucha. Za to włosy masakra.. najchętniej dwa razy dziennie bym je myła.
Jak Wasze dzisiejsze samopoczucia? Ja rano czułam się aż za dobrze. Ale już mdłości wróciły i to mam wrażenie, że ze zdwojoną siłą :p W ciągu dnia nie obyło się oczywiście bez drzemki ;)
 
U mnie drzemka byla i to bardzo dluga. Mdlosci sa ale to pikus w porownaniu z tym co bylo na poczatku. Cera... zawsze mialam z nia problemy. Nie ma tragedii ale na brodzie jeden syfek mi sie paprze nie nie chce zaleczyc :( z tego co wiem to kremy na tradzik odpadaja. Próbuję smarowac mascia cynkowa.

m3sxskjo6qsoarci.png
 
reklama
Majeczka byłaś już u lekarza?

hchy43r8h8l5x99d.png
Bylam w tsmtym tydzieniu u endokrynologa dzieki ktoremu tu jestem ;) wtedy widzialam pecherzyk. Wizyte oficjalnie u lekarza ktory chce by byl moim prawadzacym mam prawie za 3 tyg bedzie to 8+0 (t9). Dzis mam 5+3 (t6) i zastanawiam sie czy wcześniej nie zrobic sobie usg u jakiegos lekarza z lapanki ale to raczej koniec tego tygodnia.

m3sxskjo6qsoarci.png
 
Do góry