reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Torcik zamawialam. Ale za rok mam aspiracje, żeby spróbować wyczarować takie cudo :)
W razie czego służę sprawdzonym przepisem na lukier plastyczny [emoji6] (a przerobiłam ich naprawdę dużo)

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Ja też źle sypiam. Godzina 6 oczy otwarte. Dziewczyny też Wam się cera "popsuła" . Po prostu pryszcz na pryszczu. A mówili, że w ciąży będę błyszczeć :(

A tort super! Moja siostrzenica kocha ta bajkę :)
 
Ja też źle sypiam. Godzina 6 oczy otwarte. Dziewczyny też Wam się cera "popsuła" . Po prostu pryszcz na pryszczu. A mówili, że w ciąży będę błyszczeć :(

A tort super! Moja siostrzenica kocha ta bajkę :)

U mnie twarz bez wyprysków. Tak jak z synem w ciąży :) ale po porodzie miałam masakrę!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Kurde u mnie cera strasznie się popsuła... Wysypuje mnie pryszczami i w ogóle jakaś taka chropowata się zrobiła[emoji20] Narazie wszystkie znaki mowią że TO Dziewczynka [emoji23][emoji7][emoji173]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Do góry