reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Listopadowe mamy 2017

240, więc bardzo malutko, powinno być dużo więcej na tym etapie.
Lekarz dziwny, bo powinien zlecić bhcg co 2dni a znowu dał na jedną. Zrobię jutro i w piątek, żeby mieć pewność. Kondycję mam zerową :(
Czemu ci wszyscy lekarze musza.byc tacy wkur....wiajacy [emoji22]

Trzymam kciuki aby bylo dobrze [emoji110][emoji110][emoji110][emoji110][emoji110]

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dziewczyny na tak wczesnym etapie ciąży są duże rozbieżności- u mnie np ciąża była na początku 6dni młodsza wg usg- a w tak wczesnej ciąży kilka dni to ogromna różnica... Więc bez nerwów i ze spokojem poczekajcie gdzieś do 7tc a wtedy już napewno będziecie spokojne [emoji4]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
@KaSia86 oj tak, jak zobaczę serduszko to będę dużo spokojniejsza :)

@Antonia2016 46 dzień cyklu. Jakbym mogła też bym rzadziej chodziła, ale ze względu na tamte poronienie wolę chyba jednak chodzić częściej i w miarę kontrolować sytuację.

Ginekolog powiedział żeby zrobić betę jutro i w poniedziałek ale zrobię też po 48 h w piątek i zobaczę jaki przyrost.
To obie jutro idziemy na bete :-) [emoji110] [emoji110] [emoji110]

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
że powinno być widać i że hcg niskie jak na ten etap. Niby w jajowodach czysto, ale cp się zdarzają i w jamie brzusznej, nawet wątrobie. Także silny ból brzucha i natychmiast szpital. Mam zrobić jeszcze raz bhcg i jak nic się nie wydarzy to we wtorek wizyta

Jejku aż taki scenariusz on przewiduje ? A jest jakaś optymistyczna wersja u niego ?
A co Ty myślisz ? Może być jeszcze zbyt wcześnie (spóźniona owulka)?
Bardzo bym chciała aby było wszystko ok ... trzymam kciuki mocno &&&


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry