reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ale duzo napisalyscie;-)
Moja wizyta trwala cale 5min poprawiono mi recepte, doktorek sie usmial ze luty mu w glowie a nie maj.
A co do mojego uzebienia powiedzial ze wyrwac moge po 20tyg teraz moge leczyc plombowac itd wiec juz sie zapisalam na poniedzialek. We wtorek wizyta mam miec wszystkie wyniki lacznie z genetycznego i zobaczymy czy nie bedzie jakiejs infekcji w moczu to zrobimy cytologie. Doktorek stwierdzil ze skoro juz nie plamie to krwiak pewnie sie wchlonol ale nakaz oszczedzania sie jest nadal.
Zapytalam sie o te magiczne ruchy dziciaczka i powiedzial ze napewbo sa to ruchy bo z jelit nie siegaly by pod spojenie lonowe. Tak wiec wpisuje sobie w kalendarzyku ciazy dzisiejszy dzien jako moment odczuwania ruchow.
Bylam po core u tesciowej i zjadlam jej prawie cala salatke z kiszonej kapusty. To co zostalo dostalam na wynos;-)
 
reklama
Jeśli chodzi o body krotkie ja np zawsze używalam chociaż mój Syn był ze Stycznia ale to przeciez juz pogodowo podobnie w zimie ,w wiosne zaawsze pod pajacyki:)zawssze się sprawdziły a jeśli chodzi o długi rękaw to do pół śpioszków:)więc i te i te się przydadzą a kombinezonik wygodniejszy do zakładania i wogle przyjemniejszy ten z misia dla maluszka takiego ale wiadomo jak snieżyca nas zaskoczy to może i lepiej dokupić też zwykły.
 
Jeśli chodzi o body krotkie ja np zawsze używalam chociaż mój Syn był ze Stycznia ale to przeciez juz pogodowo podobnie w zimie ,w wiosne zaawsze pod pajacyki:)zawssze się sprawdziły a jeśli chodzi o długi rękaw to do pół śpioszków:)więc i te i te się przydadzą a kombinezonik wygodniejszy do zakładania i wogle przyjemniejszy ten z misia dla maluszka takiego ale wiadomo jak snieżyca nas zaskoczy to może i lepiej dokupić też zwykły.
Ja mam dziecko z czerwca więc moge sie tylko od Was uczyc... u nas królowały body najlepiej jak najciensze oczywiście krotkie. Ale ogolnie pajacyki to moje ulubione ubranko... szybko i wygodnie dla maluszka. Jak będzie dziewczynka to kilka fajnych ciuszków mam... ale dla chłopaka na razie zero... czekam na pewność płci [emoji4]

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Co do samochodu to my mamy Nissana Primerę z dużym bagażnikiem ale przednie kółko musiałam ściągać ;)

@lena_89 na pewno można krótki rękaw wykorzystać nakładając na niego bluzkę z długim ;) ja na szczęście nic nie muszę dokupywać, dla synka dostałam sporą wyprawkę po październikowych chłopakach więc w końcu będzie jak znalazł bo moje dziecię urodzone w maju ;)

Ja z Poznania :)

@Borysiatko ja mam i zwykły kombinezon i taki misiowaty, na spacery będzie tradycyjny a do samochodu misiek ;) zima na pewno nas dorwie, jak nie w grudniu to w styczniu ;) też nie miałam żadnych kaftaników i śpiochów :)

@Hesia1911 te 2 litry to powinno się wypić ale niekoniecznie musi być woda, mogą być też inne płyny choć woda jednak najzdrowsza :)
 
Ja kupuje teraz muszynianke z magnezem I wapniem, do tego soki, owoce, zupy.... ostatnio organizm sam domaga sie wiecej ilosci wody ;)

Ja chyba mam infekcje? Mam duzo mlecznego sluzu, taki ciagnacy? Mialyscie tak? Czy to moze infekcja? Chociaz nic nie swedzi nie piecze

Co do ubioru, nie myslalam jeszcze, tutaj I tak praktycznie caly rok podobna pogoda. Napewno krotkie spiochy I na to pajacyk. Kombinezon kupilam w srodku polarowy na zewnatrz, nie wiem jak to sie nazywa, taki kurtkowy ;) ale chyba bedzie za duzy, wiec dokupie cos mniejszego ;)
 
Ostatnia edycja:
A jest tu jakaś przyszła mamusia z Wrocławia ;)

@Marika92 jeśli dobrze pamietam jest z Wrocławia

Jeśli chodzi o body na krótki to zakładałam właśnie pod pajace, albo bluzkę z długim rękawem.
Ale zazwyczaj body na długo plus polspiochy.




Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Do góry