reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Witam wszystkich z rana ;) witam też nowe Mamusie :) coraz więcej nas tutaj :p

Ja trochę się martwię bo jak bolało mnie podbrzusze i czułam ta ciaze tak teraz nie czuje nic :( dobrze że we wtorek kolejna wizyta
 
Witam wszystkich z rana ;) witam też nowe Mamusie :) coraz więcej nas tutaj :p

Ja trochę się martwię bo jak bolało mnie podbrzusze i czułam ta ciaze tak teraz nie czuje nic :( dobrze że we wtorek kolejna wizyta

Ja tez zaczynam ściągać na siebie czarne myśli. Zero objawów. Mówią, ze powinnam sie cieszyć. [emoji849]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Nie uwazam, ze rozstepy to tylko genetyka. Moim zdaniem im wczesniej zacznie sie skore przygotowywac tym mniej lub wcale ich nie bedzie. W poprzedniej ciazy od samego poczatku smarowalam sie dwa razy dziennie i nie mam zadbego rozsyepu a przytulam ponad 20kg! W tej ciazy mam nadzieje ze nie dobije taliej wagi. Naszczescie szybko te kg spadly☺
 
Czesc dziewczyny!
Ja słyszałam, ze na rozstępy dobra jest zwykla oliwka Bambino. Ale tez chyba zacznę sie smarować olejem kokosowym, bo zalega mi w domu, a od dluzszego czasu go nie uzywam.
Jesli chodzi o drogeryjne specyfiki to czytalam, ze polecają je stosowac od 4 miesiąca ciazy.

@Karolka2106 mnie ginka w zeszlym roku powiedziala, ze bol podbrzusza w ciąży, takie ciągnięcie jak na okres wcale nie jest takim dobrym objawem, bo to znaczy ze macica chce sie skurczac i pozbyc zarodka. Oczywiscie macica pamieta podczas spodziewanej miesiączki, ze powinna sie kurczyć, ale nie powinno trwac to dlugo, takze dziewczyny jak podbrzusze nie boli to powod do szczęścia! A jak boli to nospa i leżenie :) ja mam czasem takie dni ze mnie tak delikatnie boli, a czasem nic nie czuje. Innych wyraźnych objawów tez jakos brak, piersi macam co chwila, czy mnie troche bolą, no i sie ciesze jak je czuje, wczoraj prawie w ogole nie bolały, dzis je czuje bardziej (na szczescie :D)

Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie niestety jeszcze brzuch czuje, ale już o wiele mniej niż wcześniej. Piersi dają się we znaki, czasem bardzo. Najgorzej jak ściągam stanik to wtedy takie ciągnięcie czuje. Poza tym objawów brak - mdłości, zachcianek, nadwrażliwości zapachowych.
 
reklama
Do góry