reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
U mnie z objawów to przede wszystkim zmęczenie i nudności, dość mocno denerwują mnie niektóre zapachy a piersi póki co w ogóle nie bolą. Rozstępów po poprzedniej ciąży nie mam, smarowałam się w kratkę, jednak w w większość to zasługa genetyki.

Jestem ciekawa jak mi wyliczy lekarz termin ciąży bo z OM wychodzi 5 listopada ale wiem, że owulację miałam jakieś 10 dni później więc na pewno będzie różnica.

Przy poprzedniej ciąży brałam luteinę do 21tc a acard do 38tc. Teraz łykam tylko acard, witaminę D i kwas foliowy.

najbardziej wiarygodny termin to ten z pierwszych usg, na których można już zmierzyć zarodek
 
Cześć! :)
Witam nowe mamusie ;)
Piszecie o objawach.. To u mnie bez zmian, piersi bolą, ale tylko przy dotyku. Najbardziej rano, pozniej juz troche mniej. Czasami jest mi niedobrze, ale nie jest to jakies intensywne.
A co do rozstępów.. To na pewno mam tendencję :( nie bylam w ciąży, a juz mam rozstępy na pupie. Byl taki okres w moim zyciu, że bylam strasznie chuda. W okresie dojrzewania troche przytylam, i dupka mi sie nieco zaokreglila :-D
 
Ja łykam Dupka 3 razy dziennie po 1 tabletce :)

@Iska90 a w tej straconej ciąży bolało też przy braniu luteiny? W sumie w tamtej ciąży która niestety straciłam też bolało mocno podbrzusze później kręgosłup i wiadomo co było później... a bierzesz teraz coś na podtrzymanie?
Mnie też bolą tak najbardziej po bokach :) w sumie jak przed okresem tylko że troche mocniej :p

@gabrika oj to nieźle Ci dają w kość :D na brzuchu to ja bym mogła się jeszcze położyć :p

@itucha zazdroszczę tej nie skłonności do rozstępów :D

@sylwkaq90 jak piszesz o swoich objawach to jakbym o sobie czytała ;) też mi czasami jakby lekko nie dobrze ale zastanawiam się czy to nie jest może skutek brania Dupka :confused:
 
@Karolka2106 pamiętam, że bolał mnie brzuch mimo luteiny, ale brałam nospę i niby przestawał, ale ogólnie zdecydowanie częściej bolał niż teraz w tej. Teraz tak okresowo bolał mnie brzuch tylko dzień przed i w dniu spodziewanej @. Nie biorę teraz właśnie nic, bo do lekarza dopiero idę 23 marca ;/ w poniedziałek będę dzwonić, czy może jakimś cudem zwolniło się miejsce.
Mam niby jedno opakowanie luteiny, jeszcze w dobrym terminie i tak się bije z myślami, czy brać na własną rękę, czy się wstrzymać.. może coś doradzicie? W zasadzie to luteina nic złego nie zrobi w organizmie a może tylko pomóc..
Kurcze, a z tym krzyżem to mnie trochę wystraszyłaś.. też bolał przez kilka ostatnich dni, ale chyba gdyby miało to zwiastować coś niedobrego to może by jakieś plamienia były? Tak sobie tłumaczę też, że ja pracuję często po 12h i na siedząco, organizm trochę osłabiony i może dlatego bolał.. No nie chcę się teraz nakręcać.

U mnie w rodzinie chyba nie ma tendencji do rozstępów, mam nadzieję, że i mnie ominą :D
 
Ja łykam Dupka 3 razy dziennie po 1 tabletce :)

@Iska90 a w tej straconej ciąży bolało też przy braniu luteiny? W sumie w tamtej ciąży która niestety straciłam też bolało mocno podbrzusze później kręgosłup i wiadomo co było później... a bierzesz teraz coś na podtrzymanie?
Mnie też bolą tak najbardziej po bokach :) w sumie jak przed okresem tylko że troche mocniej :p

@gabrika oj to nieźle Ci dają w kość :D na brzuchu to ja bym mogła się jeszcze położyć :p

@itucha zazdroszczę tej nie skłonności do rozstępów :D

@sylwkaq90 jak piszesz o swoich objawach to jakbym o sobie czytała ;) też mi czasami jakby lekko nie dobrze ale zastanawiam się czy to nie jest może skutek brania Dupka :confused:
Kurcze ja nie wiem, bo nie biore ani luteiny ani dupka.. Nie plamie, brzuch nie boli to chyba nie musze. A to jest moja pierwsza ciąża..
Juz dwa razy wspolzylismy, na razie nic sie nie dzieje..
Wiadomo, ze brzuch czasami zaboli, zakluje, nie wiem jak to nazwac.
 
reklama
Te które biorą dupka to ile lykacie dziennie?
2x1 [emoji6]

w57v3e3kfucyl84a.png
 
Do góry