reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Itucha zobaczysz że od listopada czas jeszcze będzie szybciej leciał i żal będzie wracać do pracy :)


3jgx43r8ceekwbv1.png
 
@itucha chyba zdecydujemy się na wózek Concord wanderer bo znaleźliśmy u nas promocję o 50% więc wychodzi super korzystnie!
Ja chciałabym pracować do połowy września, ale zobaczymy jak będzie mi szło z brzuszkiem. Mam takie dni w pracy, że jest super, ale też takie że chciałabyś rzucić w cholerę ;)

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Ja też mam chyba na strychu paczkę pampersów 2 i 3 po Alanku, bo wyrósł i zostały mi ;)
A dzisiaj w Tesco myślałam, że mój małżonek puknie się w czoło jak mu powiem, że w 13 tc chce kupić pampersy, ale o dziwo przyjął to spokojnie :laugh2:Alanek już nie korzysta, więc szkoda mi było żeby kupon przepadł :laugh2:

Wiecie, że jak w sobote byłam w szpitalu na USG to dwa razy prawie popłakałam się ;-) ;)
Pierwszy raz jak widziałam te wózeczki z malutkimi dzidziusiami, a drugi jak weszłam na porodówkę i przypomniałam sobie co mnie czeka :confused2:

Otworzyłam nowy temat z promocjami na artykuły dla dzieci i mam ;-) ;) zajrzyjcie ;-) ;)

Kto jeszcze nie dopisał się do tabelki (jest w przyklejonym temacie), a chce się dopisać proszony jest o przesłanie mi wiad. priv do jutra, wieczorem aktualizuję tabelkę ;-) ;)
 
Ostatnia edycja:
Ja też mam chyba na strychu paczkę pampersów 2 i 3 po Alanku, bo wyrósł i zostały mi ;)
A dzisiaj w Tesco myślałam, że mój małżonek puknie się w czoło jak mu powiem, że w 13 tc chce kupić pampersy, ale o dziwo przyjął to spokojnie :laugh2:Alanek już nie korzysta, więc szkoda mi było żeby kupon przepadł :laugh2:

Wiecie, że jak w sobote byłam w szpitalu na USG to dwa razy prawie popłakałam się ;-) ;)
Pierwszy raz jak widziałam te wózeczki z malutkimi dzidziusiami, a drugi jak weszłam na porodówkę i przypomniałam sobie co mnie czeka :confused2:

Otworzyłam nowy temat z promocjami na artykuły dla dzieci i mam ;-) ;) zajrzyjcie ;-) ;)

Kto jeszcze nie dopisał się do tabelki (jest w przyklejonym temacie), a chce się dopisać proszony jest o przesłanie mi wiad. priv do jutra, wieczorem aktualizuję tabelkę ;-) ;)

Lena ja nadal nie widzę siebie w tabelce, choć wysyłałam Ci dane na priv, więc nie wiem czy ja jakoś źle patrzę, czy tobie coś umknęło... Proszę sprawdź to jak możesz, jak będzie potrzeba, podeślę ponownie.
 
Witam w ten piekny sobotni poranek;-)
Ja dzisiaj zwymiotowalam po otwarciu lodowki. Musialam sbiadanie so pracy M zrobic i niestety tak to sie skonczylo:-/
Mamy zamiar wybrac sie popoludniu na jakis spacer polaczony z lodami;-) trzeba wykorzystac piekna pogode i moje dobre samopoczucie;-)
Po wczorajszym spotkaniu z psiapsiola dowiedzialam sie ze po mnie nie widac ciazy jak stoje to lekko brzuszek odstaje ale ja zawsze mialam duzo tluszczyku wiec pewbie dlatego.
Wczoraj czulam wyraznie jak bobas sie wierci jak lezalam na boku. Chyba nie podobala sie ta pozycja bo jak ja zmienilam nie czulam juz nic:-/ chcialabym juz ten czas gdzie czuc kopniaczki ale jeszcze troszke...
A u Was jakie plany?
 
Hej! Syn jak ostatnio co weekend wstaje po 6 :p wiec i ja już jestem na nogach. Plany mamy na pewno związane z wykorzystaniem cudownej pogody. Chyba będzie grill, leżenie na kocyku, mąż pobawi się z synem na płaci zabaw i tyle.

Anusiak ja dziecko czuje sporadycznie. Najwyraźniej czułam podczas badania usg, kiedy lekarz przykładał głowice. Wtedy to były kopniaczki! A tak to czuje jak mnie coś smyra od środka.

Jest 7 rano a na termometrze mam 20 stopni :D uwielbiam!

Fajnie, ze robicie już zapasy pieluch :) tez uważam, ze warto. Nie rozumiem dlaczego w PL oryginalne pampersy są takie drogie!
Ja pewnie kupię zapas oryginalnych pampkow i trochę tych z lidla. Bardzo je lubiłam przy synu :)

Miłego, pięknego dnia zycze! :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry