reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Dzień dobry. Ja odziwo już nie śpię ale to zasługa psa któremu tak dobrze świeże powietrze służy w nocy ze rano budzi mnie do zabawy. Plany mam takie ze pewnie będę wypoczywać. A tak wg opalacie się już dziewczyny. Ja próbowałam ale skończyło się to mega bólem głowy i teraz unikam otwartego słońca. Liczę że w cieniu też się opale bo tyle imprez mnie czeka latem że wstyd z białymi nogami paradowac ;)

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Dzień dobry. Ja odziwo już nie śpię ale to zasługa psa któremu tak dobrze świeże powietrze służy w nocy ze rano budzi mnie do zabawy. Plany mam takie ze pewnie będę wypoczywać. A tak wg opalacie się już dziewczyny. Ja próbowałam ale skończyło się to mega bólem głowy i teraz unikam otwartego słońca. Liczę że w cieniu też się opale bo tyle imprez mnie czeka latem że wstyd z białymi nogami paradowac ;)

3jgx3e3k9n678rt6.png
Ja się wczoraj trochę opalałam. Siedziałam tyłem do słońca żeby nogi opalić a brzuch chronić[emoji3]

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć Dziewczynki, u nas na razie dzień jak co dzień. Wyprawiłam męża do pracy (wyjątkowo w sobotę) tzn. on zrobił mi śniadanie. Chłopcy jeszcze w łóżka. Młodszy po kryjomu gra na komórce, a starszy jeszcze śpi.
U mnie humorek taki sobie po wczorajszym nerwowym dniu. Zostałam uświadomiona prze PZU jak wygląda wypłata odszkodowania za złamaną rękę. Nie wiem po co ktoś wymyślił to ubezpieczenie. Po prostu złodziejstwo na całej linii :(
Ale nic to słoneczko świeci, dzidziuś rośnie i to najważniejsze :)
 
Hej dziewczyny!:)

My już też od 6 na nogach, M. zrobił pyszne śniadanie i zaraz się ogarniamy i zabieramy psa na wybieg póki nie ma dużego słońca. Niech troche poszaleje na powietrzu :D

Wczoraj kupiłam takie ekologiczne soki 100%, jeden z granatu i jeden z żurawiny, plus suszoną żurawinę do jedzenia i leczę pęcherz. Mam nadzieję, że to pomoże.

Co do opalania to ja wychodzę na słońce, ale staram się nie leżeć bez ruchu dłużej niż 20-30min, no i chronię brzuszek przed bezpośrednim nagrzewaniem ;)

Miłej soboty wszystkim!
 
U mnie po fali upałów przyszło lekkie ochłodzenie, ma być ok. 20 stopni i taka pogoda ma zostać już do końca miesiąca ale wiadomo - wróżenie z fusów ;)

W temacie pieluch to u mnie (a właściwie synka) problemu brak więc używaliśmy oryginalne pampki, te z lidla, biedronki, tesco i Rossmanna i wszystkie się sprawdzały :) zielone pampki mam zawsze na stanie a potem kupuję to co jest w promocji, teraz mam nadal duże zapasy ale trochę żałuję bo jednak przy większym dziecku najlepsze są pieluchomajtki tak więc przy listopadówce zamierzam tylko zaopatrzyć się w zwykłe do "3" a potem pieluchomajty ;)

My dziś zostajemy w domu, odpoczynek, spacer i takie sprawy, jutro czekają nas zakupy więc trochę miejsc objedziemy :)

Słońca nie lubię więc się bardzo rzadko opalam [emoji14]

Dziecko się obudziło więc czas wstawać :)
 
Dziewczyny podziwiam... takie z Was ranne ptaszki... tez musialam wcześnie wstac i wyprawic meza i córkę na pielgrzymkę po komunii... zal straszny ze nie mogłam jechac, ale gin kazał mi w ogóle lezec więc i tak za bardzo szaleje ostatnio. Mam wiec wolna chate. Zamierzam kupić coś dobrego na jutrzejszy obiad... pieczeń ziemniaczki i młoda kapusta zasmazana...
Mam trochę sprzątania chociaż mąż powiedział ze mam nie szalec bo będzie cały czas myślał czy wszystko ok. Chcialam spotkać się z jakąś koleżanka ale weekendy wszyscy zwykle mają zaplanowane.
Ja trochę opalam nogi ale głowa w cieniu.

rfxge6hhcx5oy37q.png
 
Mimi kciuki trzymamy :) pisz nam co i jak :)

Anusiak mój pępek jest na razie normalny. A ruchy czuję nisko.

Majeczka ja chciałabym się opalić, ale w ruchu :) zakładam krótką kieckę i spaceruję, albo odpoczywam na ławce.

O nie, o nie, o nie! Słońce się schowało! Daję jeszcze czas do 14, bo wtedy jedziemy na grilla :p
 
reklama
Do góry