reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Katarynka a do jakiego lekarza chodzisz ?

Tylko uważajcie z tym opalaniem, bo w ciąży po opalaniu często robią się przebarwienia, żebyscie nie wpadły z deszczu pod rynne :-D
 
reklama
Katarynka a do jakiego lekarza chodzisz ?

Tylko uważajcie z tym opalaniem, bo w ciąży po opalaniu często robią się przebarwienia, żebyscie nie wpadły z deszczu pod rynne :-D
Dobrze wiedzieć.... ja juz po luteinie mam lekko obsypany dekolt i ramiona... ale powoli znika [emoji6]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja kupiłam sobie sukienke z happymum, tą którą pokazywała tu któraś z Was (przepraszam, ale nie pamiętam która :zawstydzona/y:). Zobaczymy co przyjdzie...mam nadzieję, że będzie dobra...potrzebuję ją dopiero na 1 sierpnia, więc jeszcze trochę czasu, ale boję się, że wykupią mi :-) :)
 
Ale dziś był piękny dzień :) ja już od godziny siedzę wykapana, a mąż i syn dopiero wrócili z piaskownicy i prosto do łazienki do kąpieli [emoji14]

Przy takiej pogodzie żyć się chce :)

Dziś trochę pospacerował, dotlenilam się i już mnie muli do spania [emoji14] a nie ma jeszcze 20 [emoji14]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja też dzisiaj słaba. W dzień pospalam godzinę, teraz byłam 2 godziny na placu zabaw z córką i już leżę wykąpana i właściwie mogłabym usnąć[emoji39]

Napisane na Lenovo K10a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja kupiłam sobie sukienke z happymum, tą którą pokazywała tu któraś z Was (przepraszam, ale nie pamiętam która :zawstydzona/y:). Zobaczymy co przyjdzie...mam nadzieję, że będzie dobra...potrzebuję ją dopiero na 1 sierpnia, więc jeszcze trochę czasu, ale boję się, że wykupią mi :-) :)
Ja ostatnio kupowalam z happymum... jesli wszystkie sa tak fajne w dotyku i dostosowane do całej ciazy to nic tylko polecac. Ja co prawda z drugiej reki ale jest w doskonałym stanie i lepszej nie miałam... klasa

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
OMG[emoji16]

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Do góry