reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
nati1607 witamy :)
przestraszyłaś mnie tymi 5 kg ;) to jej pierwsze dziecko? Moje ciagle jest większe o 7 dni niz to wynika z om.. Mam nadzieje ze synus nie przytyje wiecej jiz do 4 kg.......... ;)
I jeszcze nowina choc nie riem na 100% -wydaje mi sie ze dzis pierwszy raz poczułam kopniaczki.. Troche watpie w to bo dosc wczesnie a ja poprzednimi razy to to było ok.19 tygodnia więc to moze być zmyłka ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
@Anusiak1507 do szpitala pędz! Wszystkie trzymamy kciuki, modlimy się, jesteśmy z Tobą!

Ja też już mniej siusiam w nocy i na szczęście uspokoiły się już moje zwariowane sny!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Anusiak1507 najlepiej by było żebyś jednak pojechała to sprawdzić do szpitala Ale spokojnie nie denerwuj się bo to zawsze pogarsza sytuację i dzidzia się stresuje trzymam kciuki ;*!ja w święta pojechałam z infekcja dobrze ze szybko bo była dla płodu niebezpieczna ...Danielkowa to mojej siostry drugie dzieciątko ,pierwsze było standard 3,5kg pewnie poczulas ruchy to twoja ktora ciąża?bo już w drugiej podobno brzuszek szybko widać i szybciej czuje się ruchy no moja dzidzia bardzo się rusza jak było na usg ale jeszcze sama wyczuć Nie mogę a obecnie jestem w drugiej ciąży;)
 
Anusiak pewnie juz na IP? Daj znac co sie dzieje, jak bedziesz mogla,mam nadzieje, ze nic powaznego!

Ja narazie nic nie czuje, nawet brzucha nie czuje, nic nie ciagnie, nie boli , ale rosnie, wiec dzidzia pewnie tez :)' wczoraj jak klientce powiedzialam o ciazy to pytala czy lec znamy... ja mowie ze to dopiero 15tyg. ale jej wzrok na moj brzuch, wszystko powiedzial hehe,pozniej dodala, ze duzy brzuszek mam. Chocisz przy luznych bluzkach nikt nie podejrzewa ;)
 
Anusiak1507 najlepiej by było żebyś jednak pojechała to sprawdzić do szpitala Ale spokojnie nie denerwuj się bo to zawsze pogarsza sytuację i dzidzia się stresuje trzymam kciuki ;*!ja w święta pojechałam z infekcja dobrze ze szybko bo była dla płodu niebezpieczna ...Danielkowa to mojej siostry drugie dzieciątko ,pierwsze było standard 3,5kg pewnie poczulas ruchy to twoja ktora ciąża?bo już w drugiej podobno brzuszek szybko widać i szybciej czuje się ruchy no moja dzidzia bardzo się rusza jak było na usg ale jeszcze sama wyczuć Nie mogę a obecnie jestem w drugiej ciąży;)
to moja czwarta ciąża więc troche wstyd jesli pomyliłabym kopniaczki z ruchami jelit na przykład :-D ;)

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Do góry