reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Za każdym razem jak czytam jakieś wiadomości wsparcia od was płakać mi się chce z bezsilności :( 23 maja mam badanie i 3 dni później będę miała wieści czy to wada serduszka czy coś innego

3jgx3e3kqcg44a3c.png
 
reklama
@nikuss3006 widziałam, że pisałaś o przezierności, u mnie przezierność karkowa była 2,1, więc też w zasadzie niemało, ale lekarz powiedział że nie ma się co tym przejmować. Norma jest do 2,5 ale nawet jak wyjdzie przezierność powyżej tych 2,5 to jeszcze to o niczym nie świadczy, więc kochana noł stress :*
 
przeziernosc mam 2,4mm.
Nie wiem jak to sprawdzic bo jest napisane ze:
czynnosc serca płodu - uwidoczniono
FHR 141 ud/min
CRL 77,1 mm
ogolnie on pod nosem sobie gadał;/ i mowil cos ze pani przede mna tez tak miala. ja nie wiem...

Jak porownuje z Leny prenatalnym badaniem to u niej np było napisane ze
serce- prawidłowo ułozone

a teraz ze koniuszek serca po stronie żołądka.

Ja nie wiem...ide sprzatac i lepiec pierogi :(
A co Ci lekarz na badaniu powiedział?
Wydaje mi się, że Twój maluszek sporawy już jest bo mój na USG prenatalnym miał 6,5 cm. Więc z racji wielkości maluszka przezierność mogłaś mieć większą.
Nienawidzę lekarzy "niemów" - zrobią badanie, poklepią coś na kompie i do widzenia. A Ty później dochodź co i jak.
 
Za każdym razem jak czytam jakieś wiadomości wsparcia od was płakać mi się chce z bezsilności :( 23 maja mam badanie i 3 dni później będę miała wieści czy to wada serduszka czy coś innego

3jgx3e3kqcg44a3c.png
To czekanie jest najgorsze :(
A pytałaś może o ten test NIFTY? Tylko że tego chyba niestety nie refundują ;/
 
Umówiłam się na połówkowe do luxmedu. 24.06
Niby ma to być super lekarz i super sprzęt. Zobaczymy.
Ale i tak będę robić tez prywatnie, bo nie mam zaufania do luxmedu


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja na połówkowe umówię się do Makowskiego na Łuckiej w Wawie. Dwie poprzednie ciąże prowadziłam w LIM/LUXMED i lekarz prowadzący wcale nie polecał robić tam badań bo właśnie ten sprzęt kiepski jest. Ale to było kilka ładnych lat temu i może coś się zmieniło.
Jesteś z Wawy? Jak tak to polecam doktora Krzysztofa MAJA z LIM/LUXMED on też ma certyfikat do badań prenatalnych.

Pozdrawiam sedecznie.

PS. JUTRO MA BYĆ JUŻ ŁADNA POGODA :)))))
 
przeziernosc mam 2,4mm.
Nie wiem jak to sprawdzic bo jest napisane ze:
czynnosc serca płodu - uwidoczniono
FHR 141 ud/min
CRL 77,1 mm
ogolnie on pod nosem sobie gadał;/ i mowil cos ze pani przede mna tez tak miala. ja nie wiem...

Jak porownuje z Leny prenatalnym badaniem to u niej np było napisane ze
serce- prawidłowo ułozone

a teraz ze koniuszek serca po stronie żołądka.

Ja nie wiem...ide sprzatac i lepiec pierogi :(
Nie ma to jak komentarz lekarza. Palną coś i człowiek się martwi. A kiedy masz wizytę u lekarza prowadzącego? Dopytaj jego o to wszystko.
 
Sama nie wiem jakie badania będę miała... Wszystko mam w ramach NFZu przez powikłania.. Zobaczymy co tam będą robić ale podobno ta biopsja już mi wszystko powie

3jgx3e3kqcg44a3c.png
 
Udanych wizyt :( odezwę się w najbliższym czas może, jak się pozbieram, bo świat mi się zawalił, a wam życzę powodzenia jesteście najlepsze :( nigdy nie myślałam że mnie takie coś spotka mimo że mając 20 lat otarłam się już o śmierć :( jak to mówi moja mama,, Bóg zrzuca nam na barki tyle ile możemy udźwignąć,, ale chyba nie jestem tak silna jak on myśli :( Boże ile bym dała żeby to była tylko wada serduszka :(

3jgx3e3kcgkoqah3.png
Marika mam nadziejě że wrócisz do nas szybko i to z dobrymi wiadomościami. Mocno trzymamy za to kciuki.
 
89Katia-
Napewno nie jest łatwe iść do szpitala ,jak się ma dziecko w domu.Ale kochana może nie czekaj do wieczora, jak się gorzej czujesz to jedz szybciej .Oczywiście zrobisz jak uważasz .Daj znać co i jak.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry