reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

To ja nie mam co narzekać na swojego lekarza, złoty człowiek. Na genetycznym USG opisywał wszystko dokładnie co mierzy, po czym po każdym jednym pomiarze mówił nam, że jest w porządku. Mój bobas też był bardzo uparty i robił wszystko, żeby utrudnić lekarzowi pracę [emoji14] ale mój ginekolog jest oazą spokoju i cierpliwości. Ufam mu bardzo a to chyba najważniejsze przy prowadzeniu ciąży. Mam to szczęście, że nie muszę nigdzie indziej chodzić np na prenatalne bo on ma cały sprzęt, wiedzę i uprawnienia :)
To tak jak ja. Koleżanki namawiamy mnie żebym zmieniła mojego giną na jakąś Panią ginekolog bo też dobra bo miła itp. Ale dla mnie lekarz nie musi żartować tylko ma być rzetelny. Temu ufam, ma dobry sprzęt i bardzo indywidualnie podchodzi do pacjentki.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Haha, dobre :D U mnie na badaniach jak mała się odwracała albo źle się ułożyła to mi pukał po brzuchu i reagowała.

@Marika92 w takim razie na pewno wiedzą co robią. Musi być dobrze, no musi..
A co chłopak na to wszystko? Jak on reaguje?
Wspiera.. Ale ile może na odległość.. Też już imiona wybierał a teraz wszystko może się zmienić.. Sam ma już 28 lat i nie planował ale jak się okazało że jestem w ciąży to super zareagował.. Pewnie też jest podłamany bo słychać po głosie ale mówi że jakoś to będzie że damy radę :( tylko ja to strasznie przechodzę :(

3jgx3e3kqcg44a3c.png
 
Pola, ja dokładnie to samo mam od wczorajszego wieczora i nie wiem co to może znaczyć. Przetrzepałam internety i nic nie ma na ten temat. Może to jakaś infekcja albo coś?
U mnie wizyta dopiero 22 maja :(

Serio Iśka? Troche mi ulzylo ze nie jestem sama.. Ja mam wizyte dopiero 20 czerwca, zreszta tutaj lekarze I tak by powiedzieli ze wszystko ok niewazne co by sie dzialo.. Ja mialam usg tydzien temu I wszystko bylo ok,infekcja w brzuchu? Troche dziwne , na poczatku myslalam ze to moze ruchy dziecka ale jak zaczelo coraz bardziej bolec to sie naprawde przestraszylam, moze dziecko na cos uciska?
 
Serio Iśka? Troche mi ulzylo ze nie jestem sama.. Ja mam wizyte dopiero 20 czerwca, zreszta tutaj lekarze I tak by powiedzieli ze wszystko ok niewazne co by sie dzialo.. Ja mialam usg tydzien temu I wszystko bylo ok,infekcja w brzuchu? Troche dziwne , na poczatku myslalam ze to moze ruchy dziecka ale jak zaczelo coraz bardziej bolec to sie naprawde przestraszylam, moze dziecko na cos uciska?
Mnie to tak piecze jakby w podbrzuszu i mam takie lekkie uczucie ciężkości, może nie jakoś bardzo, ale czuję że mam tą macicę. Po tym pieczeniu tak podejrzewam, że może infekcja pęcherza, no ale to tylko moje luźne przypuszczenia, bo przy sikaniu nie boli nic. A może to rosnąca macica i tak organizm reaguje? :) ja chyba jutro oddam mocz na badanie, jak będę miała wyniki to dam znać :)
 
Marika przykre wiaomosci...ale mam nadzieje, ze na dzien matki uslyszysz cos pozytywnego. Kiedys czytalam o dziewczynie ktorej dziecko mialo obrzek i nagle w dosc wysokiej ciazy wszystko cofnelo sie i urodzila zdowa corke. Takze nie poddawaj sie, chociaz domyslam sie, ze jest Ci bardzo ciezko...
Katia oby za dwa tyg okazalo sie ze jest juz ok :)

Napisane na GT-I9195 w aplikacji Forum BabyBoom
 
26 maja mam u swojego lekarza prowadzacego wizyte. Staram sie nie martwic, ale siedzi mi to ciagle gdzies w głowie, bo z Lena jak byłam w ciazy nic niepokojacego nie słyszałam. Tym bardziej ze nie mam napisane ze serce ulozone prawidłowo (tj. z Lena) a serce- koniuszek serca po stronie zoładka -i ja nie wiem co to oznacza kopmpletnie, w necie nic nie wyczytalam na ten temat. Mowil mi ze za tydzien mam odebrac badanie z krwi a jak sie zapytalam czy z usg wszytsko ok to tak odpowiedział, ze wsumie nie wiem jak by nie odpowiedział.
Mam nadzieje, ze naprawde dziecko spało i moglo miec to cos wspolnego z tym...
No niestety ciągle to czekanie, jak nie na wyniki to na wizytę. Ale nie martw się na zapas. Wszystkie parametry mieszczą w normach. Wydaje się że wszystko jest dobrze. Nie ma co porównywać opisu który miałaś przy Lenie. Inny lekarz to i inny opis.
 
No Ja tez wlasnie tak przy pepku mialam, a dlugo tak mialas? Moze to po prostu na tym etapie tam sie w srodku wszystko przesuwa bo macica sie rozpycha plus akrobacje malenstwa I stad ten Bol..
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanie czy ktoras z was odczuwala moze takie jakby pieczenie szczypanie w brzuchu?? Ja wlasnie dzisiaj doswiadczylam czegos takiego I juz oczywiscie panikuje ze cos jest nie tak, koncze 15 tydzien ale nic na ten te at nie moge znalesc w internecie, tak sie boje ze cos nie tak z malenstwem...
Miewalam tak w poprzednich ciazach, nic z tego nie wyniklo u mnie :)
 
Do góry