reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Nic tylko płakać :(

3jgx3e3kcgkoqah3.png
 
Nie jest dobrze :( obrzęk jest, skierowanie do poradni genetycznej na pobranie kosmówki :( ja jestem załamana, lekarz powiedział że albo wada serca albo wada genetyczna gdzie w przypadku drugiej nic nie zrobię :( siedzę i płacze

3jgx3e3kcgkoqah3.png
Jejku Marika bardzo bardzo mocno cię przytulam.
 
Marika tak Mi przykro z powodu Twojego dzidziusia. Jednak nie załamuj się.. Wiem, że to smutna wiadomość.
Mojej koleżance też powiedzieli, że dziecko będzie miało wadę serduszka a pod koniec ciąży wszystko oki, zaraz będzie rodzic.
Nie wiem o co dokładnie tam chodziło, ale może niektóre wady moga się "zrosnac"? Nie wiem jak to nazwać
Trzymam za was kciuki :* zobaczymy co powie lekarz na genetycznych
 
@Marika92 oj ale smutna wiadomość
trzymaj sie kochana , nie poddawaj sie dużo siły tobie i maleństwu życze
oby sie na tych genetycznych wszystko wyjaśniło i okazało sie że to nic poważnego i dzieciątko poradzi sobie z tym
ale mi smutno teraz
 
reklama
walcz cały czas, żeby maluszek miał tam najlepiej jak może w Twoim brzuszku, mów do niego ciepłe słowa, oddaj go w opiekę Maryji, codzienie oddawaj
jeśli jesteś zdrowa i dobrze dię czujesz Twoje dziecko cały czas ma szanse, na to żeby być zdrowe
koleżanks urodziła coprawda dziecko i z wadą serca i genetyczną, obecnie ma 10 lat i tersz wszydyko się jakoś zrównało
powinien być przy Tobie ukochany..,
 
Do góry