reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczynki odebrałam dziś wyniki moczu kolejne i wyszło że mam ketony w moczu. Czy ktoras wie co to znaczy? W internetach piszą że w ciąży to norma a gdzie indziej że maleństwo wysysa cała energię z pożywienia i organizm się głodzi?

3jgx3e3k9n678rt6.png
ja też miałam, podobno w ciąży to normalne ;)
 
Dziękuje Wam naprawdę! :)
Biore pod uwagę tylko happy end.

Ciekawe jak @Marika92 Pewnie jest już po wizycie. Ciagle i niej mysle


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Kochana będzie dobrze [emoji5] musi być innej opcji nie bierzemy pod uwagę [emoji4]
Trzymaj się cieplutko i staraj się jak najwięcej odpoczywać [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
@89Katia nie martw sie będzie wszystko dobrze, myśl pozytywnie dzidzia rośnie to najważniejsze, odpoczywaj dużo ☺

gratuluje wszystkich udanych wizyt ☺

witam wszystkie nowe mamusie ☺

czekamy na wieści od Mariki ☺
 
Katia wszystko będzie dobrze. Juz na tym etapie są bardzo dobre rokowania dla utrzymania ciąży.

Ja jestem na IP. Pobrali mi krew i mocz na badania i czekamy na wyniki. Dostałam tez kroplowke na odwodnienie. Z maleństwem wszystko dobrze, choć odwodnienie tez nie za dobrze wpływa na ciążę. Zobaczymy co będzie w wynikach badań.

Ciekawe co u Mariki...

3jgx43r8ceekwbv1.png
 
reklama
Nie jest dobrze :( obrzęk jest, skierowanie do poradni genetycznej na pobranie kosmówki :( ja jestem załamana, lekarz powiedział że albo wada serca albo wada genetyczna gdzie w przypadku drugiej nic nie zrobię :( siedzę i płacze

3jgx3e3kcgkoqah3.png
 
Do góry