reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

@Marika92 Trzymam kciuki! Będzie dobrze:)

Jestem po. U mnie średnio. Lekarz chciał mnie do szpitala położyć :(
Na macicy coś mi wyrosło. Nie wiadomo czy mięśniak czy krwiak się tworzy. Dziecko żyje i ruszało się, ale nawet nie zmierzył ile ma cm. Dostałam luteinę dopochwowo i nakaz prowadzenia oszczędnego trybu życia. Boje się :( ale muszę myśleć pozytywnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Katia będzie wszystko dobrze, tylko się oszczędzaj i z tym zlobkiem to dobry pomysł :)

Ja już po wizycie. Bardzo się denerwowałam, bo dziś rano znów wróciły mi te brązowe plamienia i to dość obfite. Na szczęście lekarz mnie uspokoił, krwiak niestety nadal jest i to dość spory, bo 1,5 x 4 cm ale na szczęście się organizuje i podobno niedługo nie powinno być po nim śladu :)
Pooglądam sobie maluszka, szaleje tam że szok, nawet widziałam jak rączkę do buzi wkłada;) Ma 8,7 cm
Także nie muszę już ciągle leżeć, mam się tylko oszczędzać i dużo odpoczywać.
Jestem więc zadowolona.
Jedynie TSH wyszło mi bardzo niskie i muszę się skonsultować z endokrynologiem.
A jakie masz tsh? Ja ostatnio miałam 0.016, a endokrynolog powiedziała, że to dobrze. W ciąży lepiej mieć za niskie niz za wysokie, więc spokojnie :) oczywiście konsultacja z endokrynologiem jak najbardziej potrzebna jak tak twierdzi lekarz :)
 
reklama
Ja już po wizycie. Bardzo się denerwowałam, bo dziś rano znów wróciły mi te brązowe plamienia i to dość obfite. Na szczęście lekarz mnie uspokoił, krwiak niestety nadal jest i to dość spory, bo 1,5 x 4 cm ale na szczęście się organizuje i podobno niedługo nie powinno być po nim śladu :)
Pooglądam sobie maluszka, szaleje tam że szok, nawet widziałam jak rączkę do buzi wkłada;) Ma 8,7 cm
Także nie muszę już ciągle leżeć, mam się tylko oszczędzać i dużo odpoczywać.
Jestem więc zadowolona.
Jedynie TSH wyszło mi bardzo niskie i muszę się skonsultować z endokrynologiem.
Jejku co z tymi plamieniami dzisiaj. Dobrze że z maluszkiem wszystko dobrze.

Anka92 witaj i trzymaj się!
 
Dziękuje Wam dziewczyny! Bardzo!
Kontrole cudowny Luxmed wyznaczył za.... miesiąc!!!!
Za dwa tygodnie idę prywatnie.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Ja już po wizycie. Bardzo się denerwowałam, bo dziś rano znów wróciły mi te brązowe plamienia i to dość obfite. Na szczęście lekarz mnie uspokoił, krwiak niestety nadal jest i to dość spory, bo 1,5 x 4 cm ale na szczęście się organizuje i podobno niedługo nie powinno być po nim śladu :)
Pooglądam sobie maluszka, szaleje tam że szok, nawet widziałam jak rączkę do buzi wkłada;) Ma 8,7 cm
Także nie muszę już ciągle leżeć, mam się tylko oszczędzać i dużo odpoczywać.
Jestem więc zadowolona.
Jedynie TSH wyszło mi bardzo niskie i muszę się skonsultować z endokrynologiem.

Bardzo dobre wieści :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@89Katia głowa do góry, będzie wszystko dobrze! Najważniejsze, że dziecko żyje :) oszczędzaj się ile możesz, mamy pracują? Może mogłaby któraś wpaść na trochę, odciążyć cię?

@niusia87 chociaż Ty dobre wiadomości! Ale koniecznie leć do endokrynologa!

p19uskjojbeqaxq5.png
 
Dziewczynki odebrałam dziś wyniki moczu kolejne i wyszło że mam ketony w moczu. Czy ktoras wie co to znaczy? W internetach piszą że w ciąży to norma a gdzie indziej że maleństwo wysysa cała energię z pożywienia i organizm się głodzi?

3jgx3e3k9n678rt6.png
 
reklama
Jestem po. U mnie średnio. Lekarz chciał mnie do szpitala położyć :(
Na macicy coś mi wyrosło. Nie wiadomo czy mięśniak czy krwiak się tworzy. Dziecko żyje i ruszało się, ale nawet nie zmierzył ile ma cm. Dostałam luteinę dopochwowo i nakaz prowadzenia oszczędnego trybu życia. Boje się :( ale muszę myśleć pozytywnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
89Katia u mnie na początku ciąży tez wykryto krwiaki i nadal je mam.... Też wpierw miałam luteinę, ale dostałam od niej uczulenia i zażywam duphaston. Sama też mam 3 letnią córkę i wiem że ciężko jest prowadzić oszczędny tryb życia, Nad szpitalem to się zastanów, gdyby coś działo od razu jedz na IP, głowa do góry będzie dobrze :)
 
Do góry