reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Jestem po. U mnie średnio. Lekarz chciał mnie do szpitala położyć :(
Na macicy coś mi wyrosło. Nie wiadomo czy mięśniak czy krwiak się tworzy. Dziecko żyje i ruszało się, ale nawet nie zmierzył ile ma cm. Dostałam luteinę dopochwowo i nakaz prowadzenia oszczędnego trybu życia. Boje się :( ale muszę myśleć pozytywnie


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom

Oszczędzaj się i idź wcześniej na kontrolę. Dziwi mnie taki odległy termin wizyty. Przecież to trzeba często kontrolować. Najważniejsze że z maleństwem jest dobrze. Trzymam kciuki żeby było dobrze.
 
N
No odpoczywam kiedy tylko moge u mnie to bylo takie brazowe plamienie i wasnie przyczyny nikt mi nikt nie ustalil po dwoch dniach w szpitalu wypisali mnie do domu. Mam nadzieje ze teraz juz bedzie wszystko dobrze jutro mam wizyte u lekarza i staram sie byc dobrej mysli ;)
Nie stresuj siena zapas, bede trzymac kciuki :)
 
Dziękuje Wam naprawdę! :)
Biore pod uwagę tylko happy end.

Ciekawe jak @Marika92 Pewnie jest już po wizycie. Ciagle i niej mysle


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
O której Marika weszła na badanie??? Ktoś wie :-) trzymamy kciuki

xnw40tc7sy506vxn.png
 
reklama
Dziewczynki odebrałam dziś wyniki moczu kolejne i wyszło że mam ketony w moczu. Czy ktoras wie co to znaczy? W internetach piszą że w ciąży to norma a gdzie indziej że maleństwo wysysa cała energię z pożywienia i organizm się głodzi?

3jgx3e3k9n678rt6.png
Ja miałam miesiąc temu ketony w moczu lekarz powiedział ze mam się tym wcale nie przejmowac to nic złego czasami pojawiają się właśnie przez brak apetytu albo wymioty w ciazy wiec Kochana spokojnie a w tym miesiacu juz nie mam po nich śladu [emoji5]

xnw4s65gte9hv7ri.png
 
Do góry