reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Śliczne ciuszki :)

Monika super wieści :)

Ja właśnie wstałam z drzemki i jestem nieprzytomna :( muszę powoli wstawać i się szykowac


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Moje zakupy
1494412774-aaaaaa.jpeg
1494412779-aaaaaa.jpeg
1494412784-aaaaaa.jpeg
1494412792-aaaaaa.jpeg
1494412796-aaaaaa.jpeg


Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Śliczne ubranka :)
 
cześć dziewczyny ☺
ja dziś obudziłam sie z bólem gardła
byłam w aptece i pani dała mi tabletki na gardła dla kobiet w ciąży ale to nic nie daje
trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś mamusie ☺

ja byłam u lekarza i wszytko ok serduszko bije dzidzia rośnie, prawdopodobnie chłopczyk ale lekarz powiedział żebym sie nie nastawiała bo to spuchnięte jest i że ma słabą sprawdzalność co do płci ☺
i uwaga nasz skarb waży całe 100 gram

co do tabletki to biore prenatal duo koszt 50 zł na cały miesiąc ☺
Super że wszystko dobrze :)
 
Monika8.11 ja trzy dni temu zmagała się z bólem gardła i te tabletki o których z pewnością piszesz to mi Pani z apteki odradzila bo podobno wogle nie pomagają ja stosowałam tantum verde bo można i syrop z firmy *spam* niby na kaszel ale mi po jednym dniu przeszło gardło pięknie i niezawodne ciepłe mleko z masłem :)
 
cześć dziewczyny [emoji5]
ja dziś obudziłam sie z bólem gardła
byłam w aptece i pani dała mi tabletki na gardła dla kobiet w ciąży ale to nic nie daje
trzymam kciuki za wszystkie wizytujące dziś mamusie [emoji5]

ja byłam u lekarza i wszytko ok serduszko bije dzidzia rośnie, prawdopodobnie chłopczyk ale lekarz powiedział żebym sie nie nastawiała bo to spuchnięte jest i że ma słabą sprawdzalność co do płci [emoji5]
i uwaga nasz skarb waży całe 100 gram

co do tabletki to biore prenatal duo koszt 50 zł na cały miesiąc [emoji5]

Nic nie daje, bo tam same zioła w tej "tabletce", to bardziej cukierasy :D chyba liczą na efekt placebo :D


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej jestem tu nowa. Obecnie jestem w 13 tygodniu ciazy. Biore luteine 0,1 i duphaston z powodu brazowych palmien w 10 tugodniu caly czas sie martwie ze bedzie cos nie tak. Od wczoraj bola mnie plecy w okolicach ledzwin czy ktoras z was tak miala? To moja pierwsza ciaza wiec jak tylko cos mnie zaboli to odrazu panikuje.
 
Ja na początku ciąży byłam chora. Leczylam się domowymi sposobami - herbata z miodem, że z sokiem z czarnego bzu, z cytryna, z malinami. dużo czosnku i cebuli.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry