reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Moje dzieciatko ma 8cm wszystko wporzadku dostalam antybiotyk i musze pozbyc sie psa:-/ wszystkiego co moze uczulac :-/ badal mbie lekarz od pluc pulmolog czy jakos tak i stwierdzil ze moze byc astma oskrzelowa ktora sie tetaz nasila :-/ czeka mbie gastroskopia bo chca zobaczyc zoladek od srodka:-/

@89Katia powiedz mi prosze jaka plec widzisz na zdjeciu bede Ci bardzo wdzieczna

IMG_20170509_102918.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20170509_102918.jpg
    IMG_20170509_102918.jpg
    733,8 KB · Wyświetleń: 331
reklama
@Anusiak1507 pisałam ci, że astma. Powinni ci zrobić w takim razie spirometrie, bo ciągle jedziesz na antybiotykach, a może by wystarczył steryd wziewny. Plus jak masz niską wydolność oskrzelową to jest ona zagrożeniem do niedotlenienia.

Gratuluje już takiej dużej pociechy. Rośnie, że prosze patrzeć :)
 
Moje dzieciatko ma 8cm wszystko wporzadku dostalam antybiotyk i musze pozbyc sie psa:-/ wszystkiego co moze uczulac :-/ badal mbie lekarz od pluc pulmolog czy jakos tak i stwierdzil ze moze byc astma oskrzelowa ktora sie tetaz nasila :-/ czeka mbie gastroskopia bo chca zobaczyc zoladek od srodka:-/

@89Katia powiedz mi prosze jaka plec widzisz na zdjeciu bede Ci bardzo wdzieczna

Zobacz załącznik 805742

Kochana bardzo bym chciała, ale nic nie widzę :( masz może wyraźniejsze zdjecie?


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@Mabi powiedzieli ze po antybiotyku bedzie kontynuacja leczenia bo z powodu tego kataru musza jakos zadzialac:-/ mam nadzieje ze to bedzie ostatni antybiotyk. Mam zrobic jakis wymaz z gardla tylko srednio sobie wyobrazam wkladanie paleczki so gardla:-/
 
Moje dzieciatko ma 8cm wszystko wporzadku dostalam antybiotyk i musze pozbyc sie psa:-/ wszystkiego co moze uczulac :-/ badal mbie lekarz od pluc pulmolog czy jakos tak i stwierdzil ze moze byc astma oskrzelowa ktora sie tetaz nasila :-/ czeka mbie gastroskopia bo chca zobaczyc zoladek od srodka:-/

@89Katia powiedz mi prosze jaka plec widzisz na zdjeciu bede Ci bardzo wdzieczna

Zobacz załącznik 805742
Duży maluszek już :) Ja to kompletnie nie znam się na alergii. A co z pieskiem zrobicie?
 
@leonkaa no wlasnie niewiem co z psiakiem:-/ ona jest przesliczna i kocha dzieci wiec dom by znalazla napewno ale zal mi ja oddawac:-/
@Anusiak1507 nie wydawaj od razu, wyślij może na wakacje do rodziny, zobacz czy się poprawi, bo z tymi diagnozami to bywa różnie, mój D. był leczony na astmę przez pół roku a potem się okazało, że to nie astma tylko nerwobóle ehhh

Maluszek ładnie rośnie, z płcią też niestety nie pomogę.
 
reklama
Właśnie @itucha ma dobry pomysł. Może ktoś z rodziny mógłby przygarnąć, a jak dziecko się urodzi, to wróciłaby do Was.
 
Do góry