reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Po ciąży dlugo utrzymywały mi się 4 nadprogramowe kg. Dopiero jak wróciłam do pracy i zaczęłam jeść regularnie (ostatni posiłek obiadokolacja o 18) to waga sama zaczęła spadać.
Wcześniej jadłam późno i nieregularnie.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Właśnie u mnie jest problem z nieregularnymi posiłkami no i słodkości.... to mój nałóg

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Ja z moim M. znałam się rok przed zajściem w ciążę. Mieszkaliśmy razem ok 4mce i planowaliśmy dziecko. Ja dla M. zmieniłam plany na życie i nie żałuję. Ślub będzie, ale jeszcze nie wiemy kiedy. Jest dobrze tak jak jest.

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Iśka to zasluga ciazy, mi tez sie mniej przetlyszczaja ;)

Mabi, cycki mnie juz nie bola, ale fakt, ze lepiej jak w ogole nie mam stanika, czasami jak sciagam to sutki bola.
 
Właśnie u mnie jest problem z nieregularnymi posiłkami no i słodkości.... to mój nałóg

hchy43r8h8l5x99d.png

U nas w domu zrobiła się taka fajna tradycja, ze godzina 18 to świętość. Wtedy jemy wspólnie posiłek cała rodzina. Bardzo lubię ten czas. Mamy te pół godziny, żeby na spokojnie porozmawiać, poopowiadac o swoim dniu.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ja właśnie czytam o diecie cukrzycowej i postaram się stosować.... mam nadzieję ze się uda :)

hchy43r8h8l5x99d.png
 
@Mimi2330 najlepiej mieć glukometr i sobie sprawdzac po posiłkach wynik, to duże ułatwienie. Mnie np. jak miałam cukrzyce w poprzedniej ciąży gubił ser biały, jak jadłam to rano miałam wysokie wyniki, chociaz nie powinno tak byc. wystarczyło np. że zamieniłam na jogurt i było lepiej. wiele produktów metodą prób i błędów eliminowałam .
 
U nas w domu zrobiła się taka fajna tradycja, ze godzina 18 to świętość. Wtedy jemy wspólnie posiłek cała rodzina. Bardzo lubię ten czas. Mamy te pół godziny, żeby na spokojnie porozmawiać, poopowiadac o swoim dniu.


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
Katia, ale super, zawsze marzyłam o czymś takim. U nas niestety wspólne posiłki tylko w weekendy, a to też nie zawsze, bo ja nie mam normowanych dni i godzin pracy. Odkąd pamiętam, jak jeździłam do cioci do krakowa, oni praktykowali wspólne śniadania, bardzo mi się to wtedy spodobało i chciałam móc kiedyś u siebie też wcielić to w życie :) może się uda kiedyś :)

@Mabi, mnie cycki raczej mało bolą, ale od początku tak mam. Nawet nie zauważyłam, żeby jakoś bardzo urosły, zrobiły się co prawda trochę pełniejsze, ale czekam z utęsknieniem, aż wymienię stanik na większy, bo moje to mandarynki :D

@Mycha07 a ja myślałam, że ta wcierka takie cuda działa, no ale mimo wszystko fajnie, bo w końcu wychodzę z tymi włosami na prostą, na początku były straszne :D

@Mimi2330 ja też nie mogę się powstrzymać przed słodyczami. Póki co to się nie pilnuję z jedzeniem w ogóle, bo i tak miałam niedowagę, więc jem wszystko i kiedy mam ochotę, ale z drugiej strony nie chciałabym przytyć więcej niż 13 kg. Zobaczymy jak się uda :D
 
Hej,
widzę że sporo z nas jutro wizytuje, ja też i trzymajcie za mnie kciuki, bo okaże się co z krwiakiem- liczę na to że zniknął, albo przynajmniej się zmniejsza...
Mam też nadzieję na to że uda się podejrzeć płeć maluszka,bo wy już takie piękne rzeczy kupujecie:)
Jeśli chodzi o wagę to moja na razie w miejscu, w pierwszej ciąży przytyłam 10 kg które bardzo szybko zrzuciłam, więc mam nadzieję że tym razem będzie podobnie.
 
reklama
Do góry