reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja po ciąży wróciłam do wagi z liceum, wiec jeszcze lepiej, niż przed ciąża :) ale to dopiero po roku prawie :p

Ale po ciąży czułam się super fajnie i seksownie. Duża zasługa w tym męża [emoji87]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Ja teraz mam 1,5kg na plusie a w poprzedniej ciąży bardzo długo chudłam i generalnie przytyłam tylko 3kg więc co ciąża to inaczej :D

Ja zaraz zabieram się za drugie śniadanko, synek poszedł na drzemkę to mam dwie godziny dla siebie :)

Mdłości delikatne miałam do 12tc, teraz tylko wieczorami chwyta mnie zgaga, generalnie najgorsze już za mną więc nie zazdroszczę tym wszystkim męczącym się jeszcze :(

@LayDeeK mi w listopadzie wybije 34 ale czuję się jakbym miała 10 lat mniej ;)
 
Estrelicia dziekuje, syn ok, jeszcze tydzien tylko w gipsie a pozniej pewnie nauka chodzenia, nie wiem co gorsze. Juz nie moge sie doczekac jak oboje beda w szkole a ja troche odsapne od nich I pracy ! ;)
Chodzi ci o klujacy chwilowy bol?
Ja zamowie w polsce czesc rzeczy I wysle bezposrednio do kuriera :)

Ewelinanice jestes pewna ze to przeziebienie? U mnie tak dziala alergia, co chwile chora

W pierwszej przytylam 20kg w drugiej 13kg ale nie wrocilam do wagi z przed pierwszej ciazy, nie mialam szans, bo po 3miesiacach znowu bylam w ciazy [emoji14]
 
Patrzcie co sobie kupilam ;) troche a luzna, wiec musze poczekac na wiekszy brzuszek ;)
1494327489-aaaaaa.jpeg
 
Ja mam 1kg do przodu. Boję się że znów przytulę ponad 20kg i będę wyglądała jak słoń [emoji22] po ciąży szybko wróciłam do formy, żadnevo rozstępu nie mam ale źle się czułam z taką wagą. Ja wizyte mam 19.05 o 11:00. Mam nadzieję że poznamy płeć bo chciałabym już co nie co kupic

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam 1kg do przodu. Boję się że znów przytulę ponad 20kg i będę wyglądała jak słoń [emoji22] po ciąży szybko wróciłam do formy, żadnevo rozstępu nie mam ale źle się czułam z taką wagą. Ja wizyte mam 19.05 o 11:00. Mam nadzieję że poznamy płeć bo chciałabym już co nie co kupic

Napisane na 5080X w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też miałam sporo ponad 20kg :(

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Po ciąży dlugo utrzymywały mi się 4 nadprogramowe kg. Dopiero jak wróciłam do pracy i zaczęłam jeść regularnie (ostatni posiłek obiadokolacja o 18) to waga sama zaczęła spadać.
Wcześniej jadłam późno i nieregularnie.




Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Hej!
Czytam Was na bieżąco, ale nie mam siły się wpisać :( Wczoraj pojechałam z mamą na zakupy, mój brat ma w sobotę komunię, więc jakąś kreację chciała mama sobie kupić, no i pół miasta zjeździłyśmy i nic nie wybrała. Jak wróciłam do domu to padłam i bite 3 godziny spałam :D
Dziś siedzę w pracy od rana do wieczora i cały czas czuję jak mi niedobrze. Nie jakoś bardzo, ale tak mnie ćmi, próbuję to "zajeść", ale nic nie pomaga. Na szczęście te najgorsze mdłości minęły, więc mogę funkcjonować. Zauważyłam też, że cera mi się trochę poprawiła i włosy ! Nie przetłuszczają się tak szybko, chociaż nie wiem czy to zasługa ciąży, czy wcierki z Jantaru, którą wcieram we włosy.

Witam też nowe mamy :)
@lena_89 ja też jak w zeszłym roku byłam w ciąży to znałam się z M jakieś pół roku :D zaczęliśmy wtedy myśleć o ślubie, ale tak nieśmiało, no i nie chciałam, żebyśmy tylko ze względu na ciąże ze sobą brali ślub.. potem ją straciłam, a jakiś czas po stracie oświadczył mi się :)

Ja nie wiem jak stoję z wagą teraz. Przed ciążą ważyłam 51-52 kg, na wizycie 21 kwietnia po południu w ubraniach i butach było 54,5 :D muszę sobie kupić wagę, bo sama jestem ciekawa czy tyję i ile :)
 
reklama
Hej dziewczyny,
witam wszystkie nowe koleżanki. :) Gratuluje kolejnych udanych wizyt, ja już tez odliczam tydzien do mojego usg :)
Współczuję wszystkim, które wymiotują Same mdłości doprowadzały mnie do pasji, ale ani razu nie wymiotowałam. U mnie niestety wystrzeliła waga i mam 1,5 kg na plusie.

Czy Was tez tak okropnie bolą cycki ? ja mam ogromne balony jak wypełnione silikonami, jak tylko wracam z pracy to od razu przebieram sie w sportowy stanik i wyje przy zdejmowaniu zwykłego.... Ja już mogłabym pułk wojska wykarmić... ja wiem, że one się musza przygotowac do produkcji mleka, ale nie wiedziałam, że to będzie cała hurtownia.....
 
Do góry