reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@89Katia dokładnie ten sam co u Ciebie, z om dziś 11+2, wg usg 11+3 :) ale u Ciebie to z usg chyba jeszcze starsze dzieciątko jest? :)
@Anusiak1507 no to wytrwałości :D Ja na początku bardzo dużo słodyczy jadłam, teraz na szczęście mi odeszła ochota, ale z tego co pamiętam, Tobie wyszedł cukier w moczu, więc oby teraz wyniki były dobre.

Przytyłam 2 kg, ważę 54.. nigdy jeszcze tyle nie ważyłam, hehe :D
Dziewczyny, czy macie zlecone jakieś badania na następną wizytę? morfologię chociaż i mocz? Bo kurcze, ja wczoraj z tego wszystkiego zapomniałam zapytać, a lekarz nic mi nie powiedział.

Idziemy łeb w łeb :) u mnie ostatnio dzidziuś był 3 dni starszy, niż to wynika z om. Ciekawe jak teraz :)
Ja na razie przytyłam 300g.
Jeśli chodzi o badania to mam zlecony mocz i HIV, bo ostatnio lekarz zapomniał zlecić ten HIV.


Dziewczyny robicie paznokcie hybrydowe? Chciałam sobie dziś zrobić po bardzo długiej przerwie. To chyba nie jest zabronione, nie?
 
Ja sie mylam w domu po porodzie, nikt nie naciskal ze mam isc sie umyc! Zreszta nie mialam jak, dlugo nie moglam ruszac nogami po znieczuleniu , dziecko ciagle ryczalo, nawet siku nie mialam jak isc.Dziecko dostaje sie odrazu I razem z nim w lozku przewoza na sale poporodowa... I tam sobie trzeba juz samemu radzic. Drugi porod byl dla mnie koszmarem, mialam krwotoki I nikt nie skumal, ze we mnie zostaly resztki po ciazy, ktore sama wydalilam po tygodniu I kolejny raz po 10 dniach, wtedy juz zrobili usg zeby sprawdzic czy wszystko wyszlo! Dostawalam nagle krwotokow, ze siedzialam na kiblu a krew ciurkiem sie lala I rozne flaki ze mnie wypadaly! Sorry ze takie szczegoly pisze, ale duzo rzeczy jest mozliwych, tak naprawde nie wiedzialam co sie dzieje. Az sie boje trzeciego porodu! Chyba rezygnuje [emoji14]
O matko... ja mialam.po pierwszym porodzie krwotoki caly dzien i sie martwili ze cos zostalo ale na koniec dnia ustalo. Ale to bylo okropne lezalam a oni przychodzili kazali podniesc tylek do gory i opiscic i po kazdym opuszczeniu masakryczna ilosc krwi...buu. przy 1 porodzie mnie nacieli bez pytania...przy drugim zastrzeglam ze nie wyrazam zgody i przy pomocy poloznej skonczylo sie na 1 malym szewku :)

Napisane na EVA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@iśka90 super wiesci;-) mi na mdlosci i wymioty polecil lekarz premovit. W postaci tabletek
Oo, tabletki będą na pewno lepsze w połykaniu, bo te krople to nie wiadomo jak smakują..

Hybrydy nie są zakazane, jedynie przy porodzie dobrze mieć odkryty chociaż jeden palec, żeby w razie czego te klipsy od pulsu im działały gdyby zaszła taka potrzeba.
Też się zastanawiam nad powrotem do nich, miałam roczną przerwę, teraz dodatkowo kilka imprez mi się szykuje i może się skuszę.

Jak tak czytam o Waszych porodach to jak do tej pory nie myślałam o porodzie wcale, tak teraz zaczyna mnie to powoli przerażać. Tym bardziej, że to będzie pierwszy !
U mnie w szpitalu jest możliwość wykupienia położnej i na pewno się na to zdecyduję, muszę doczytać jeszcze o znieczuleniach.
 
Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, bo dawno się nie odżywkami, ale niestety nie bardzo mam czas, bo ciągle pracy dużo, a do tego wciąż męczą mnie mdłości i wymioty...
Dziś też zaczęłam dzień od bliskiego spotkania z sedesem, a miałam tyle planów na dzisiejszy dzień, niestety straciłam całą energię
Poczytałam kilka ostatnich stron i podobnie mam napady głodu wieczorem, a jak nie zjem to okropnie mnie mdli i nie mogę zasnąć. Masakra
 
A ja dziś poczynilam pierwszy spontaniczny zakup :D marzę o córci.... A jeśli będzie syn to zostaną na dnie szafy....
1492852745-aaaaaa.jpeg


hchy43r8h8l5x99d.png
 
Hejka. ja wczoraj mimo, że późno poszłam spać, to i tak od 7 na nogach. My wczoraj mieliśmy gościa i siedzieliśmy do późna z nim, bo nie mogliśmy się nagadać. No i powiedzieliśmy o dzidzi, także radość wielka. Ten gość wpada do nas ok raz na rok i mówi, że wczoraj go coś ciągnęło do nas- wyszło, że maleństwo; dziś szalony dzień mąż zaspał do pracy, bo budzik nam nie zadzwonił, ale na szczęście tylko pół godz. Ja ogarniam chatę, bo jutro jadę do rodziców i zostaję do wtorku, bo mam endokrynologa tam w mieście. No i z koleżankami się poumawiałam, bo rzadko się widujemy, a mam troszkę pytań do młodych mam;miłego dnia kochane. ja ze slodyczy tylko lodyyyy..pychaaaa. z kolacją nie mam problemu, bo nigdy jej nie jadłam, więc do 18 max coś zjem;
 
Zaczęłam w czwartek 10 tydzień a razem z nim codzienne wymioty żółcią.. podobno objawy powinny chyba ustępować a nie na silac sie... wy o jedzeniu a ja wam tak zazdroszczę bo co zjem to boli zoladka i wymioty :( a na początku było tak dobrze...
 
reklama
@Mabi wyjelas mi to z ust!! mam identycznie ze jedzenie nie daje mi juz takiej przyjemnosci bo wiem ze po kilku chwilach od ostatniego kesa znow bedzie mi niedobrze i wlaczy się ssanie...


oar89n7312bz9t17.png
Mam to samo buuu. Powiedz kiedy nam to minie. Mi się zaczął już 13-ty tydzień.
Z tymi przepisami bardzo dobry pomysł. Też mam przepisy z poprzednich ciąż.
 
Do góry