reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Pierwsze bylo wyciagane proznociagiem, drugie utknelo w kanale I urodzilo sie sine, bo za dlugo parlam a on nie chcial wyjsc ;)
Kas90 mi nie pokazuuje fotki

Witam wszystkie nowe.
Anusiak z ktorego masz corke, moj sy tez z 11 czerwca 2011
 
reklama
Ja nie wiem.kiedt bede miala porod, niby lekarz mowil z om na 1 listopada, pokazuje mi teraz 11t6d, ale z usg pewnie wyjdzie innaczej a maluch i tak sie urodzi jak bedzie na to czas, ale bede naciskac, zeby rodzic w 40tyg a nie czekac do 42tyg!
 
Pierwsze bylo wyciagane proznociagiem, drugie utknelo w kanale I urodzilo sie sine, bo za dlugo parlam a on nie chcial wyjsc ;)
Kas90 mi nie pokazuuje fotki

Witam wszystkie nowe.
Anusiak z ktorego masz corke, moj sy tez z 11 czerwca 2011
Ja syna urodziłam z proznociagiem. To był koszmar

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Nie bylo zle, nawet slad na glowce nie zostal... jak pozniej mi kolezanki opowiadaly jak ich dzieci mialy skore z glowy zerwana... dobrze ze o tym nie wiedzialam w czasie porodu....
No... moj mial głowę jak jajko. Martwilam sie zeby tylko mu taka nie zostala. Po kilku miesiacach się wyrownala. A twoje dziecko miało od tego wylew?

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Dziewczyny a jak z waszym apetytem na tym etapie ciazy?? Bo mnie kompletnie odrzucilo od miesa I ogolnie od wiekszosci rzeczy, codziennie mam problem bo nie mam co jesc, a nie mam juz jakis strasznych mdlosci ani nic po prostu na nic ochoty nie mam.. nawet juz do slodyczy mnie tak nie ciagnie.. a jak jest u was??
 
Do góry