reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

To jestesmy trzy na termin 5.11. Ja swoj termin sama wyliczyłam więc nie wiem jak wydzie mojej lekarce Wybieram się albo w ten czwartek albo w najbluzszy poniedzialek.

oar89n7312bz9t17.png
 
reklama
Witajcie ja szybciutko... Zarodek 6mm widoczna akcja serduszka niestety pani doktor nie dala mi nawet mozliwosci zobaczyc a co dopiero uslyszec serduszka nastepna wizyta 30.03 u mojej lekarki wiec bedzie lepiej ... Odetchnelam z ulga aha i dzis mam 6tydzien i 2dzien wiec wszystko ok i wg miesiaczki i wg usg

Wspaniale :):):)

Cieszę się z Wami dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie, oby do końca było już tylko tak wspaniale :)

A jednocześnie mam ogromne obawy... :( owulacje miałam 13.02., a w ubiegłym tygodniu nadal nie było serduszka... Czy to możliwe, aby ciąża była tak młoda? A może coś jest nie tak... :(:(
 
Ja już też po wizycie, lekarz naprawdę fajny i wiem już że dobrze wybrałam prowadzącego [emoji4] Zdjęcia usg nie brałam bo słaba jakość, ale mamy już 2,2cm i serduszko bijące jak szalone [emoji7][emoji173] Mężuś był razem na wizycie i ewidentnie się wzruszył [emoji23][emoji173]
Teraz mam dylemat czy robić tylko usg prenatalne czy jeszcze Pappa... no jestem zielona a decyzję już trzeba podjąć...

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
A może owulka Ci się przesunela? U mnie nie widzieli pęcherzyka bardzo długo. A po tyg było już serduszko [emoji173].

Dziewczyny jak Wasza waga? Ja schudłam już 4 kg.. Przez te mdłości jeść się nie da.. :(

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Wspaniale :):):)

Cieszę się z Wami dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie, oby do końca było już tylko tak wspaniale :)

A jednocześnie mam ogromne obawy... :( owulacje miałam 13.02., a w ubiegłym tygodniu nadal nie było serduszka... Czy to możliwe, aby ciąża była tak młoda? A może coś jest nie tak... :(:(

Możliwe ze owulacja była później a jesli tak to w zeszłym tygodniu mogło być jeszcze ciut za wcześnie. Serce zaczyna bić około 22 dnia po zapłodnieniu. Spokojnie poczekaj do kolejnej wizyty. Głowa do góry
 
A może owulka Ci się przesunela? U mnie nie widzieli pęcherzyka bardzo długo. A po tyg było już serduszko [emoji173].

Dziewczyny jak Wasza waga? Ja schudłam już 4 kg.. Przez te mdłości jeść się nie da.. :(

zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]


zazdroszczę tym dziewczyną co chudną . Ja w obydwu ciążach przytyłam po 20 kilka kilo :p I przy tej ciąży jeszcze nie odczuwam mdłości a co dopiero mówić o wymiotach. W poprzednich tez nie wymiotowałam
 
Wspaniale :):):)

Cieszę się z Wami dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie, oby do końca było już tylko tak wspaniale :)

A jednocześnie mam ogromne obawy... :( owulacje miałam 13.02., a w ubiegłym tygodniu nadal nie było serduszka... Czy to możliwe, aby ciąża była tak młoda? A może coś jest nie tak... :(:(

Kochanie nie martw się ... kiedy masz następna wizytę ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny jak miło poczytać tak dobre newsy [emoji3][emoji3][emoji3]
Gratulki i oby tak dalej [emoji106]

Powodzenia ... kto idzie jutro ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Wspaniale :):):)

Cieszę się z Wami dziewczyny i trzymam kciuki za Was wszystkie, oby do końca było już tylko tak wspaniale :)

A jednocześnie mam ogromne obawy... :( owulacje miałam 13.02., a w ubiegłym tygodniu nadal nie było serduszka... Czy to możliwe, aby ciąża była tak młoda? A może coś jest nie tak... :(:(
Nie martw się na zapas, często zdarza się że ciąża jest młodsza bo owulacja mogła się przesunąć... U mnie jest różnica 4-5 dni i lekarz stwierdził że to przez moje długie (31-32dni) cykle... Poczekaj cierpliwie do kolejnej wizyty a napewno już będzie piękne serduszko [emoji173] Ja swoje usłyszałam w 7t2d dopiero [emoji4]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
Do góry