reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Dziewczyny! Już po wizycie, wszystko w porządku! Słyszeliśmy najpiękniejsze serduszko naszej 10.4mm istotki :) już sam dźwięk mnie wzruszył, ale łzy w oczach mojego męża :) kurczę, aż nie wiem co napisać... W każdym razie wszystko jest super :) Dzięki za wsparcie!

Cudownie! [emoji173]️[emoji4][emoji4][emoji4][emoji4]


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
@estrelicia super wiadomość!
@Emsi* ja swojego mezulka juz dwa razy wystraszylam bo ryczalam. Wystraszyl sie, ze cos sie dzieje zlego, a ja ostatnio ryczalam bo juz mialam dosyc tych mdlosci. On robil sniadanie a mnie juz na sam zapach odpychalo, tak się zle czułam, nie moglam niczego zrobić i oczywiscie pękło i ryk..
@89Katia masz rację! Musimy ich doceniać, bo oni tez są bardzo przejeci. Szkoda tylko, że ten moj Mężuś taki nerwowy.. Przez tą swoja pracę:(
 
Dzięki dziewczyny!!! 7t4d, Tak samo wyszlo na usg jak z ostatniej @, termin wciąż na 05.11 :)
@mahonia powodzenia, będzie wszystko dobrze!

Ale piękny dzień dzisiaj dla mnie :)
Identyczny termin jak mój <3


1490035453-aaaaaa.jpeg


zaczynamy 8 tydzień! [emoji178]
 
Witajcie ja szybciutko... Zarodek 6mm widoczna akcja serduszka niestety pani doktor nie dala mi nawet mozliwosci zobaczyc a co dopiero uslyszec serduszka nastepna wizyta 30.03 u mojej lekarki wiec bedzie lepiej ... Odetchnelam z ulga aha i dzis mam 6tydzien i 2dzien wiec wszystko ok i wg miesiaczki i wg usg
 
reklama
Do góry