reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

1489998952680789685456.jpg
 

Załączniki

  • 1489998952680789685456.jpg
    1489998952680789685456.jpg
    742,4 KB · Wyświetleń: 254
reklama
Dziewczęta czy kontrolujecie betę? Sprawdzacie jej przyrost? Jeżeli tak to jak często?
Miłego dnia! ;*
Ja nie sprawdzam. Szkoda kłuć mi rąk, w koncu bede to robić co miesiac teraz :D

Dzis o godzinie 6:00 mialam juz oczy jak pięć złotych i przyszły niezłe mdłości. Przed chwilą puściły i moglam wcisnąć jakies sniadanie :D aleee aie ciesze, bo to chyba dobry znak [emoji2]



Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@PatkaWariatka ja bete robiłam tylko na samym początku, tzn na drugi dzień po pozytywnym teście (w terminie @) i po upływie 48h, żeby sprawdzić czy przyrost jest prawidłowy. Od tamtej pory nie robię, bo uważam, że po pewnym czasie nie ma to większego sensu, a zawsze oczekiwanie na wyniki to dodatkowy stres. Myślę, że potem najważniejsze i najbardziej miarodajne jest to co widzimy na usg ;)

@Anusiak1507 ja biorę na obecną chwilę tylko witaminy Femibion Natal 1
 
Ale sie porozpisywalyscie ;-)
Ja po poranku pelnym wymiotow przespalam cala niedziele. Wymioty zdarzaly sie wczesniej ale nie bylo takiej tragedii czyli objawy przybieraja na sile:-)
Mam zupelny brak apetytu nie smakuje mi zupelnie nic...wmuszam w siebie jedzenie.
Piersi bolesne i w podbrzuszu w dalszym ciagu bol ja bym go okreslila jak taki przedmiesiaczkowy ale trwa od ostatniego terminu miesiaczki wiec juz oczywiscie czerwona lampka wlaczona. Bo dlaczego tak dlugo pobolewa te podbrzusze skpro u innych tylko w terminie miesiaczki... Ahh i za chwile mysl ze poki nie plamie i nie krwawie to chyba nie jest zle takie wahania nastroju potok mysli strach to cos co towarzyszy mi od tygodnia.
Dzis wizyta u jakiejs innej pani dr mam nadzieje ze jej podejscie bedzie takie jak mojej doktorowej:-) ze uslysze serduszko i wszystko bedzie dobrze...
Bierzecie jakies leki?
Ja od czasu kiedy zaczelam brac witaminy i wszystkie przepisane leki cierpie na poranna biegunke...
Biore luteine100 dopochwowo 2xdziennie
Acard75
Pelne spectrum kwasow omega
Witamine d3 2000jednostek
Oczywiscie wszystko z polecenia doktorowej.
Ktos pisal o zmianach skornych ja tez takie mam a wczesniej idealna cera byla... Jak bylam w ciazy z cora jedyne co zle wspominam to zaparcia i bardzo duzy brzuch od poczatku ze wzgledu na bardzo duza ilosc wod plodowych ale cera byla w stanie idealnym... No coz teraz wiecej lekow i juz troszke wiosen minelo od ostatniego porodu;-)
Nie martw się tym bólem jeśli nie krwawisz i nie plamisz. U mnie ból jak na @ zaczął się tydzień przed terminem @ i trwał ok 4 tygodni, dopiero od jakichś 2 tygodni nie boli... Ale to normalne, w końcu macica się rozciąga [emoji6]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
Nie odzywalam się bo weekend zabiegany a postanowiliśmy z mężem nie bawić się komórkami przy Córce więc mam tylko czas jak śpi w dzień albo wieczorem, a zazwyczaj też jest coś do zrobienia[emoji19]
Jestem trochę podlamana bo byłam w sobotę na wizycie -6t1d i pecherzyk rośnie odpowiednio-12mm ma, ale nic na razie w nim nie widac. Lekarka mówi żeby się nie przejmować bo może być za wcześnie ale ja się już boję [emoji25] Następna wizyta 5.04, nie wiem jak dotrwam. ..

zem3tv73heitwzn6.png


uwo93e3k92cgh11g.png
 
reklama
Ale sie porozpisywalyscie ;-)
Ja po poranku pelnym wymiotow przespalam cala niedziele. Wymioty zdarzaly sie wczesniej ale nie bylo takiej tragedii czyli objawy przybieraja na sile:-)
Mam zupelny brak apetytu nie smakuje mi zupelnie nic...wmuszam w siebie jedzenie.
Piersi bolesne i w podbrzuszu w dalszym ciagu bol ja bym go okreslila jak taki przedmiesiaczkowy ale trwa od ostatniego terminu miesiaczki wiec juz oczywiscie czerwona lampka wlaczona. Bo dlaczego tak dlugo pobolewa te podbrzusze skpro u innych tylko w terminie miesiaczki... Ahh i za chwile mysl ze poki nie plamie i nie krwawie to chyba nie jest zle takie wahania nastroju potok mysli strach to cos co towarzyszy mi od tygodnia.
Dzis wizyta u jakiejs innej pani dr mam nadzieje ze jej podejscie bedzie takie jak mojej doktorowej:-) ze uslysze serduszko i wszystko bedzie dobrze...
Bierzecie jakies leki?
Ja od czasu kiedy zaczelam brac witaminy i wszystkie przepisane leki cierpie na poranna biegunke...
Biore luteine100 dopochwowo 2xdziennie
Acard75
Pelne spectrum kwasow omega
Witamine d3 2000jednostek
Oczywiscie wszystko z polecenia doktorowej.
Ktos pisal o zmianach skornych ja tez takie mam a wczesniej idealna cera byla... Jak bylam w ciazy z cora jedyne co zle wspominam to zaparcia i bardzo duzy brzuch od poczatku ze wzgledu na bardzo duza ilosc wod plodowych ale cera byla w stanie idealnym... No coz teraz wiecej lekow i juz troszke wiosen minelo od ostatniego porodu;-)
A ja prawie nic nie czuje. Może lekką senność..

Napisane na HUAWEI CAM-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry