reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

U mnie się dopiero zaczyna.... zaparcia.... zmęczenie.... beznadziejny nastrój.... U mdłości ale takie wewnętrzne bez wymiotow

hchy43r8h8l5x99d.png
Za miesiąc będzie lepiej [emoji6] Choć zaparcia nadal mnie męczą [emoji20]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
reklama
To ogromny przywilej miec mozliwosc przezycia bezproblemowej ciazy... Moja pierwsza wlasnie taka byla... W drugiej najgorsza rzecz wygarzyla sie dokladnie w tym wygodniu ktory aktualnie sie u mnie zaczyna... Pewnie znakomita wiekszosc z Was rozumie moje nerwy i niepokoj tego tygodnia.. Trzymajcie kciuki :)
Wszystko będzie dobrze! Trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110][emoji173]

w57v3e3ktmvwxeii.png
 
Hej!

Ja dziś jestem wrakiem. Z wielkim trudem i wysiłkiem odprowadziłam syna do żłobka.
Muszę wcisnąć w siebie jakieś śniadanie. Może poczuje się lepiej.

Miłego dnia!



Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
reklama
Ale sie porozpisywalyscie ;-)
Ja po poranku pelnym wymiotow przespalam cala niedziele. Wymioty zdarzaly sie wczesniej ale nie bylo takiej tragedii czyli objawy przybieraja na sile:-)
Mam zupelny brak apetytu nie smakuje mi zupelnie nic...wmuszam w siebie jedzenie.
Piersi bolesne i w podbrzuszu w dalszym ciagu bol ja bym go okreslila jak taki przedmiesiaczkowy ale trwa od ostatniego terminu miesiaczki wiec juz oczywiscie czerwona lampka wlaczona. Bo dlaczego tak dlugo pobolewa te podbrzusze skpro u innych tylko w terminie miesiaczki... Ahh i za chwile mysl ze poki nie plamie i nie krwawie to chyba nie jest zle takie wahania nastroju potok mysli strach to cos co towarzyszy mi od tygodnia.
Dzis wizyta u jakiejs innej pani dr mam nadzieje ze jej podejscie bedzie takie jak mojej doktorowej:-) ze uslysze serduszko i wszystko bedzie dobrze...
Bierzecie jakies leki?
Ja od czasu kiedy zaczelam brac witaminy i wszystkie przepisane leki cierpie na poranna biegunke...
Biore luteine100 dopochwowo 2xdziennie
Acard75
Pelne spectrum kwasow omega
Witamine d3 2000jednostek
Oczywiscie wszystko z polecenia doktorowej.
Ktos pisal o zmianach skornych ja tez takie mam a wczesniej idealna cera byla... Jak bylam w ciazy z cora jedyne co zle wspominam to zaparcia i bardzo duzy brzuch od poczatku ze wzgledu na bardzo duza ilosc wod plodowych ale cera byla w stanie idealnym... No coz teraz wiecej lekow i juz troszke wiosen minelo od ostatniego porodu;-)
 
Do góry