reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja koło galerii wileńskiej więc jakieś 30 min byśmy miały do siebie:) mogłybyśmy się kiedyś spotkać na herbatkę:)

No dokładnie, trzeba się spotkać. Zamierzam jeszcze popracować troche, może do wakacji, ale potem już tylko lenistwo i umówimy się na kawkę/herbatkę. W pierwszej ciąży byłyśmy 3 dziewczyny z forum z Warszawy i do dzisiaj się spotykamy :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Fajnie, ze możecie przezywać ciąże z kimś bliskim :)

Ja doczekałam się mdłości. Trochę zjadłam i pomogło. Ale znowu mnie muli.

Dzidziuś rośnie :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Ale tu się historie dzieją :) szok..
Ciągle się dziwię jak to jest z tymi lekarzami, technologia idzie do przodu, każdy usiłuje swój zawód wykonywać dobrze a w medycynie jakiś inny świat.
Ja jestem inż. i nie mieści mi się w głowie, że o jednej sytuacji mogą być tak skrajnie różne opinie.
@89Katia ja też mam wizytę 6t.6d.
@KaSia86 jak u Ciebie mdłości? u mnie tragedia, od rana do wieczora. Już chyba wszystkiego wypróbowałam, musiałam sobie zrobić dzień wolny w pracy bo im więcej siedzę tym gorzej.
Zamówiłam opaski na mdłości, zobaczymy czy to coś da ;)
 
Wyczytałam że herbatka miętowy i na mdłości i zgaga w ciąży polecana jest:) wszędzie piszą więc chyba można co? Sprawdzałyscie może czy pomaga?
 
reklama
W poprzedniej ciąży miałam raz zgagę i wypiłam miętę, skutek był taki że było jeszcze gorzej. Jak już wypiłam to dowiedziałam się od osoby zaprawionej w boju ze zgagą, że w żadnym wypadku mięta
 
Do góry