reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Ja tam też za bardzo nie chce się bawić w sądy. Mój mąż bardziej przez to co przeszliśmy, ale pewnie sobie opuścimy. Starczy już stresów :).
 
Dzięki:) u mnie wogóle fajna sytuacja bo mój brat też czeka na malucha, który ma przyjść pod koniec maja więc będzie między nami 6 miesięcy różnicy:) oprócz tego najbliższa kuzynka i kuzyn też w tym roku będą mieli więc jest nas czworo:) moi rodzice jeszcze nie wiedzą. Powiem im jak zjadę
do domu za 2 tygodnie.
 
Dzięki:) u mnie wogóle fajna sytuacja bo mój brat też czeka na malucha, który ma przyjść pod koniec maja więc będzie między nami 6 miesięcy różnicy:) oprócz tego najbliższa kuzynka i kuzyn też w tym roku będą mieli więc jest nas czworo:) moi rodzice jeszcze nie wiedzą. Powiem im jak zjadę
do domu za 2 tygodnie.
Ale fajnie! A blisko siebie mieszkacie?

zem3tv73heitwzn6.png


uwo93e3k92cgh11g.png
 
Dzien dobry :)
Ledwo dziś wstalam, moglabym spac do 12.
@Aneta266, straszne przeżycia, cale szczescie, ze wszystko sie skończyło dobrze, dostalas na urodziny najpiękniejszy prezent, to dobry znak :) ale to pokazuje, jak my nie mozemy ufac lekarzom, nawet profesorom, masakra :/

@bananka8686, witaj i gratulacje :) u mnie w rodzinie troche podobnie, kuzyn u ktorego pierwszego synka jestem chrzestna, doczekał sie teraz w marcu drugiego, a kuzynka urodzila w styczniu córeczkę, wiec bedzie nas trójka z jednego roku :D


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry :)
Ledwo dziś wstalam, moglabym spac do 12.
@Aneta266, straszne przeżycia, cale szczescie, ze wszystko sie skończyło dobrze, dostalas na urodziny najpiękniejszy prezent, to dobry znak :) ale to pokazuje, jak my nie mozemy ufac lekarzom, nawet profesorom, masakra :/

@bananka8686, witaj i gratulacje :) u mnie w rodzinie troche podobnie, kuzyn u ktorego pierwszego synka jestem chrzestna, doczekał sie teraz w marcu drugiego, a kuzynka urodzila w styczniu córeczkę, wiec bedzie nas trójka z jednego roku :D


Napisane na GT-I9505 w aplikacji Forum BabyBoom
Fajnie tak razem z kimś być w ciąży:) u mnie jeszcze bliska koleżanka będzie miała malucha w maju:)
 
reklama
Do góry