reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Powiem wam ze teraz przy drugim dziecku to ja już nie kontroluje tak wybudzania do karmienia szczególnie w nocy. Po tym jak mi ładnie przybieral po powrocie do domu po prostu zapisuję o której karmilam i z której piersi orientacyjnie patrzę o której powinien jeść

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolyn też myślę, że jakby dziecko się nie najadało to by wrzeszczało:p tak na logikę;)

Ja w ogóle nie pilnuje diety, jem wszystko jak w ciąży. Tylko ja nie smażę prawie wcale ale nie przez karmienie tylko nie mogę jeść tłustych potraw bo mój żołądek nie toleruje. Jedyna zmiana jaka jest to inka do śniadania zamiast kawy :)
 
Czy macie czasami tak że pomimo tego że jesteście zmęczone to nie śpicie w nocy jak mały śpi? Dziś mały przebudzal się do polnocy a potem ja już się tak wybudzilam ze on spal do 3 a ja nie :/ to moja druga taka noc dopiero ale po 1 porodzie nie spalam dzień w dzień przez 8mcy

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Czy macie czasami tak że pomimo tego że jesteście zmęczone to nie śpicie w nocy jak mały śpi? Dziś mały przebudzal się do polnocy a potem ja już się tak wybudzilam ze on spal do 3 a ja nie :/ to moja druga taka noc dopiero ale po 1 porodzie nie spalam dzień w dzień przez 8mcy

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom

Od porodu minęło 12 dni a ja może miałam jedną czy dwie drzemki dosłownie 20-minutowe. Jestem zmęczona, ale nie potrafię zasnąć w ciągu dnia, a nawet jakbym chciała to nie mam wtedy jak :) w nocy odpadam na siedząco (niestety w 90% tak własnie karmię, bo na leżąco nie ma szans :/) Za to jak wstaję rano to jestem nieprzytomna. Czuję się jak na kacu: wali mi serce, boli głowa, suszy mnie. Dla mnie taki szarpany sen to katorga. Wolałabym spać jednym ciągiem 5 godzi i koniec, niż takie wstawanie co 2godziny. No, ale taki urok :)
 
Dziewczyny myślicie, że po porodzie mogą się rozszerzyć biodra? :) wczoraj robiłąm porządki w szafie i nie mieszczę się w żadne!spodnie. Jak tak patrzymy z mężem na brzuch, to owszem - jeszcze trochę ciałka mi zostało, ale wydaje nam się, że jest porównywalnie jak przed ciążą, a nie ma szans zapiąć się w żadne gacie :p Po pierwszym porodzie wyszłam ze szpitala kilka kg lżejsza niż przed ciążą. Teraz widzę, że nie będzie tak milusio....
 
Ale w nocy zasypiasz? Chodzi o sytuacje kiedy mały spi a nie ze go karmisz. Ja w dzień to nawet nie mam czasu spać. A biodra oczywiście że się poszerzają:)

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
karolyn ja w nocy nie mam problemu ze spaniem, jestem tak zmęczona po całym dniu, że odlatuje :-p

Paulina25 o widzę, że też musisz karmić na siedząco.. U mnie na leżąco czasami wychodzi ale jednak częściej jest wrzask i muszę siadać a jestem nieprzytomna i boje się, żeby nie zasnąć:no: I też mam taki szarpany sen, widzę każdą godzinę na zegarku co noc więc budzę się minimum co godzinę a rano tak jak Ty jestem nieprzytomna.. Musi minąć kilka minut, żeby dotarło do mnie jaki dzień i co się dzieje:sorry2: A niestety w tygodniu pobudki o 6, żeby zdążyć do przedszkola zresztą w weekend podobnie bo moje dzieci to ranne ptaszki. Taki urok macierzyństwa więc nie narzekam już:ninja2::-) :)
 
Do góry