reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

3 tygodnie, a według terminu z om powinna mieć 3 dni. Flamandka ja co prawda po cc, ale zażywałam ibuprom i nospe, ponoć przy kp można. Od paru dni nie mam krwawień
 
reklama
Flamandka a Ty masz szwy rozpuszczalne? Ja mam rozpuszczalne i jeszcze troszkę ciągnie. Zależy w jakiej pozycji usiądę. Co do krwawienia to jeszcze trochę leci. Przy pierwszym bardzo długo krwawilam. Mam nadzieję że tym razem będzie krócej.
Magda śliczna jest twoją kluseczka [emoji4] mala dama! Fajnie że z kp już lepiej! Mój też lubi zjeść ale jakoś po nim nie widać. Jutro przychodzi położna to zobaczymy ile mu przybyło.

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karolyn, nie wnikałam we wkładki, ale są takie, które nie dopuszczają w ogóle do zapłodnienia. Zresztą jeśli chodzi o wczesnoporonne to kwestia światopoglądu, w naturze też zapładnia się i nie zagnieżdża podobno 70% zarodków, choć ja pewnie też bym wolała te które w ogóle nie dopuszczają do zapłodnienia. Sopek musi iść do gina i się rozeznać po prostu, jest teraz wiele możliwości. Korzystamy z medycyny przy porodzie, cesarce, w czasie ciąż patologicznych nie zdajemy się na ślepy los, to przy antykoncepcji też można coś więcej niż gumki.

Magda gratuluję, śliczna córeczka!

Sophie, myślałam o Tobie, nawet po cichu liczyłam że jak się nie odzywasz to może coś już drgnęło. Trzymam kciuki za jutro!

Ja staram się nawet nie ruszać za bardzo, muszę wytrzymać do środy :D Mam wtedy planową cc robioną przez lekarza prowadzącego i zdecydowanie nie chcę mieć przypadkowej na cito.
 
Melduje sie rozpakowana.
Dzisiaj wyszlysmy do domu. Akcja zaczela sie w czwartek. O 2:30 obudzily mnie bole, poszlam na toalete, wyproznilam sie, umylam, ubralam i zawolalam meza zeby dzwonil po karetke bo skurcze co 2min. W karetce juz wylam bo byly co min albo czesciej. Dojechalismy o 3:45 A o 4:02 Klara byla juz na mnie.
Popekalam w srodku bo tak szybki porod.
Klara wazyla 3520 i 51 cm.
Cycka pieknie ciagnie, mam pokarm ale strasznie pocharatane brodawki. Boli jak cholera. Podobno po tygodniu mija wiec zaciskam zeby.
co do przeciwboliwych to mi dawali ibuprofen. macica tez mi sie juz ladnie obkurczyla ale brzuch mam jak w 5 mies.
 
Magda piekna kluseczka.
Wlasnie tego sie obawiam, tego szykowania do szkoly, odstawiania do przedszkola i normalnego zycia z dwojka starszakow i noworodkiem.
Dzis najstarszy dawal popis caly dzien, myslalam ze zaraz do szpitala wroce.
Oboje super reaguja na siostre ale tacY niespokojni, trzepia sie przy niej, dra dzioby i zadne tlumaczenie nie pomaga.
 
Klementinka gratulacje :-) szybka akcja :-)

Ja też nie chcę brać hormonów i troje dzieci też nam wystarczy, hmmm trzeba będzie niedługo pomyśleć o antykoncepcji.

Moje starszaki były chore więc siedziały w domu, córka już jutro idzie do przedszkola, synek na krótki spacer ( jeszcze czasami pokasłuje) ale póki co mam pomoc więc nie muszę całej trójki ciągnąć na raz.

Nina wczoraj skończyła 3 tygodnie a powinna mieć dopiero 2 dni. We wtorek kolejne ważenie to będę wiedzieć jak przybiera, straszny z niej cycoholik ;-)

Ja już krwawie bardzo delikatnie ale nie miałam żadnych szwów to może dlatego.
 
1511125706-457e46c79ea51e7f-aaaaaa.jpeg


A to moja księżniczka ( zdjęcie z przed tygodnia)

Napisane na HTC One M8s w aplikacji Forum BabyBoom
 
Klementinka gratuluje!! To się nazywa ekspres, dobrze ze zdążyliście do szpitala. Izabella Nina przepiękna, włoski cudne, jakie gęste i długie, moja jak nasze wszystkie dzieci łysa do połowy głowy ;)
 
reklama
Klementinka gratuluję!! U mnie też jest wiecznie głośno ale mały się przyzwyczaił i nic go nie rusza:-p

Izabella81 ja już z trójką chodzę do przedszkola, jest kocioł ale daje rade:blink: ja mam dziś ważenie bo położna przychodzi, czuje że sporo przybrał i mam nadzieję na chociaż 200 gram przez tydzień bo cały tydzień ciągle jadł:blink: piękna córeczka i włoski przepiękne:rofl2:


Powodzenie dziewczyny dacie radę, zaraz wszystkie będziecie rozpakowane:blink: miłego dnia! I owocnego;-) ;)
 
Do góry