reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Kasia ma rację, dziecko musi załapać ja teraz też się o tym przekonałam. Złościł się, zasypiał wszystko dokładnie tak jak opisujesz ale nie dałam za wygraną i teraz już tylko cycek nawet w nocy:blink: z laktatorem nie ma co przesadzać ze względu na ból ale też późniejszy nawał. Ja ciągle odciągałam i teraz mam ogromne, pełne mleka cycki. Ściągam tylko do uczucia ulgi żeby się to unormowało i mam nadzieję że zaraz się unormuje. Też mam laktator ręczny Avent.

Dziewczyny karmiące też jesteście ciągle głodne??
Tak, zwłaszcza po nakarmieniu aż żołądek mi ściska:szok: ale waga ładnie spada a brzuch juz w miarę normalny;-) ;)
 
Ja mam właśnie jakiś awers do jedzenia, przypuszczam że jeszcze sporo zapasów z ciąży mi zostało [emoji6] za to pić mi się chce non stop.
U nas dziś pogoda ładna, słonko świeci a my jeszcze wychodzić nie możemy [emoji21] dopiero w poniedziałek czeka nas pierwszy spacer. Już mam dość tego koszenia się...
Monia zazdrosze tego brzucha, u mnie jeszcze jakiś 5 miesiąc... no ale skończyłam na 20 + a jeszcze trochę do zagubienia zostało...
Smoka nie używam ale nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem. Porostu jeszcze nie było potrzeby.


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja mam właśnie jakiś awers do jedzenia, przypuszczam że jeszcze sporo zapasów z ciąży mi zostało [emoji6] za to pić mi się chce non stop.
U nas dziś pogoda ładna, słonko świeci a my jeszcze wychodzić nie możemy [emoji21] dopiero w poniedziałek czeka nas pierwszy spacer. Już mam dość tego koszenia się...
Monia zazdrosze tego brzucha, u mnie jeszcze jakiś 5 miesiąc... no ale skończyłam na 20 + a jeszcze trochę do zagubienia zostało...
Smoka nie używam ale nie jestem jakimś wielkim przeciwnikiem. Porostu jeszcze nie było potrzeby.


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
No mnie tez 20 + przybyło w ciazyale nie wiem z czego to wynika ze brzuch jakoś szybko się zrobił " zgrabny". Nie ukrywam ze od 2 dni używam pasa poporodowego.



o
 
Kejt87, SophieAnne25 oby się szybko u Was zaczęło i maluszki do końca tygodnia pojawiły się na świecie :-)

Oj ja brzuchol też mam jak w 5 miesiącu, waga w ogóle nie spada :-( a apetyt niestety dopisuje i dużo jem, bo ale do maja mam zamiar schudnąć 13 kg, trzymajcie kciuki ;-)
 
No mnie tez 20 + przybyło w ciazyale nie wiem z czego to wynika ze brzuch jakoś szybko się zrobił " zgrabny". Nie ukrywam ze od 2 dni używam pasa poporodowego. [emoji4]



o
Monia ile czasu po porodzie można zacząć ten pas ubierać? Też planuje ale u mnie dopiero 11 dni po porodzie a z tego co pamiętam to minimum 2 tygodnie nie można nic robić?
Izabella u mnie jeszcze 10 do zrzucenia więc trzymam kciuki za nas dwie [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny!! Nadrobilam wiadomosxi od srody wieczorem i pochwale sie rowniez!! Urodzilam 16.11 o 12.05!!:happy:
Emilka wybrala sie na swiat w 38 tyg i 5 dniu ciazy!:laugh2:
Udalo sie silami natury a zaczelo sie tylko odchodzenien wod plodowych... o 24.30 zaczely sie saczyc ale bez skurczy:nerd:
Trzymam kciuki za wszystkie czekajace i wspieram wszystkie karmiace!!:biggrin2: laczymy sie w bolach :p
 
reklama
Do góry