reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ale czy takie skierowanie do szpitala ze miednica kostna zwezona jest wskazaniem do cc ? Czy jak będą skurcze to będą próbować sn?
 
reklama
A na rozmowę z anestozjologiem nie musiałaś czekać? Albo na badania krwi, układ krzepnięcia? Bo mi to robili w poniedziałek na szybko, więc nie wiem czy im wystarczy taki wynik z tygodnia.
 
A Ty miałaś na swoim skierowaniu zapisane cesarskie cięcie czy tylko tak jak ja, jakieś tam wskazanie do tego ? Bo na skierowaniu u mnie nie pisze nic o cc.
 
Lomana ja tez się dziwie, że Cię puścili do domu ;/ jeśli tak sprawa wyglądała to powinni albo zrobić cc albo przebić worek owodniowy, żeby akcja się jeszcze bardziej rozkręciła. Ja miałam poród wywoływany, od pierwszych skurczy przez 4 godziny głowa sie nie wstawiała i położna (starsza położna) zaleciła leżenie na boku (choć bolało jak fiks podczas skurczu) i w końcu głowa zaczęła się wstawiać
 
o matko:szok:
z zielonymi wydzielinami na wkładce należy niezwłocznie zgłosić się do szpitala, miśkowi w zielonych wodach nie jest dobrze, może być silne niedotlenienie
tak nam mówiła położna na szkole rodzenia
 
no chyba, że nie są jeszcze zielone a seledynowe
ale to i tak źle

też jestem w 40 tyg. flamandka, nie łamiemy się!!!
ale ja to wyglądam jakby mnie ktoś tłuczkiem do mięsa poobijał, wory pod oczami, spuchnięta twarz, zmęczenie

po wczorajszej wizycie w szpitalu, zostałam odesłana do domu
zapis ktg pokazał 10 skurcze, czyli żadne
szyjka po badaniu zaczyna się zmieniać, otwarta na 1 cm
jeśli do środy mnie nic nie ruszy to mam bezwzględnie zgłosić się na oddział

dziwne też, że po takiej akcji na porodówce, nie zrobili Ci cesarki? a jakie tętno dziecka?Lomana?
 
Lomana jak masz mozliwosc to jedz jeszcze do innego lekarza/ szpitala albo gdzies prywatnie bo mialam juz mocno rozwinieta akcje i nagle ustalo wszystko? I Cie wypuscili? Wydaje mi sie ze powinni Ci wywolywac dalej albo conajmniej Cie zostawic na obserwacji:eek:
 
Tętno było 144, byłam u swojego lekarza prywatnie i był zdziwiony że takie cos miało miejsce, boję sie, żeby sytuacja się nie powtórzyła, bo od 22 od niedzieli skurcze aż do wtorku rano, i ten caly dzień kołysania się na piłce, żeby się główka wstawila a tu brak postępu, kladlam sie jak mnie badali albo miałam ktg, we wtorek rano miałam takie badanie przez położna ze jej rękę poczułam choćby w żołądku, po tym badaniu pojawilo się dużo sluzu z krwią, mówiłam jej to, Ale stwierdziła że to może tak być po badaniu a lekarz po badaniu gdy to widział mówił że to czop sluzowy i bądź tu mądry z tego wszystkiego
 
Bejbi u mnie bardziej takie żółte, może lekko wchodzące w zielone Ale to jak mocno się przypatrze. Czy wody mogą być zielone jeśli jeszcze mam kilka dni do terminu?
Lomana jak masz napisane że jest wskazanie to żaden lekarz raczej nie zaryzykuje sn. Moja koleżanka miała takie wskazanie ze względu na wzrok i miała cc.


Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale czy takie skierowanie do szpitala ze miednica kostna zwezona jest wskazaniem do cc ? Czy jak będą skurcze to będą próbować sn?
Mi się wydaje ze powinnas mieć wskazanie na cc z tego powodu. Ja mam wąską miednicę i mój lekarz ginekolog od razu powiedział ze raczej radziłby rodzić cc a poza tym glupotą byłoby gdyby kazali mi sn.
Chyba że zrobią tak że jak nie będzie postępu w sn to zrobią Ci cesarkę :)
A jak nie to lepiej w innym szpitalu rodzić i tam powinni Ci zrobić cc :)

Napisane na LG-K350 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry