reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
słodkości Magda
morsowanie nie wyziębiło mi dziecka a moczyłam się pod pachy w rzece:cool2:
więc można chodzić w odpiętej kurtce raczej

w nocy rwało mnie na żyganko, po obżarstwie obwarzanek i sernika i flaków
oj miałam za swoje
rano jak M porozwoził dzieci do placówek to wybraliśmy się na cmentarz
fajny rzeźki spacer miałam z Witolusiem i nawet po jakieś skurcze się pojawiły
aż odwołałam spotkanie z koleżanką

a teraz cisza
jutro rano jak M wróci z pracy to mamy zadziałać, może to będzie jutro:rofl::rofl2::rolleyes:
w końcu mam się zgłosić po 16.00 do szpitala
która mnie wyprzedzi??????????

a na ból gardła mnie zawsze pomaga rozgryzanie goździków, tej przyprawy korzennej

ej słuchajcie właśnie przyszedł mi jakiś mocny skurcz, jakby się doczepić, to od 12.00/13.00 mam co godzinę regularne, tak po 10 min trwające
 
Dziewczyny już nie mogę sobie odpowiedniej pozycji znaleźć:unsure: siedzę jest niewygodnie, leżę jest niewygodnie, stoję też jest źle:no2: o rany:wściekła/y: niech już coś konkretnego zacznie się dziać:angry:
Ale sobie narzekam:rolleyes2:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry