reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
No mnie właśnie tez pielęgnacja przeraża, jestem kobietą i wiem co jak zrobić przy dziewczynce a chłopiec hmmm mąż będzie instruktorem :)
No i wiecie w domu wszystko dla dzieci różowe, lalki, wózeczki, sukieneczki spineczki a teraz muszę się na samochodziki i samolociki przerzucić
 
U mnie to samo, pluszaki i lalki. Dziecięcy pokój jest różowy. Dobrze że wózek mam beżowy, a pościele i kocyki w neutralnych kolorach. No i sukienek już nie pokupuję [emoji6]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witajcie
Ja dzis tez miałam usg i ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu będziemy mieć synka :)
Jestem bardzo podekscytowana i trochę przerażona bo mam dwie córki i wątpię czy na porodówce wręczają jakaś instrukcje obsługi do chłopca
Hah ja mam 2 synów, a teraz będzie córka. Trochę mi dziwnie, myślałam ze będzie 3 chłopiec, tez myśle o pielęgnacji, wszystko będzie inne. Instrukcje obsługi chłopców znam, dziewczyn niezbyt ;)
 
Hah ja mam 2 synów, a teraz będzie córka. Trochę mi dziwnie, myślałam ze będzie 3 chłopiec, tez myśle o pielęgnacji, wszystko będzie inne. Instrukcje obsługi chłopców znam, dziewczyn niezbyt ;)
No to nie jestem sama zagubiona w temacie :) ale tak poważnie to oczywiście ze damy radę :) teraz będę tylko musiała pamiętać że synek chodzi do fryzjera raz w miesiącu nie jak córcia tylko kiteczki :))
 
Magda będziemy się wymieniać wiedzą [emoji6]
Swoją drogą u mnie będzie chyba jak dwójka jedynaków. Nie dość że chłopiec i dziewczynka to jeszcze 5 lat różnicy.
Ja właśnie korzystam z ostatnich chwil wolności. Zo w przedszkolu już tylko do piątku, potem wakacje. Siedzę sobie w ogródku na leżaku, piję kawkę, obok książka, pies biega, mały kopie. Sielanka, gdyby nie odgłos kosiarek za płotem i chłodny wiatr. Mąż pojechał teściową do lekarza zawieźć bo się przewróciła w drodze do pracy i uwaga zdarła sobie kolano. Serio, wzięła wolne z takiego powodu i kazała się wieźć do lekarza. Moja prawie osiemdziesięcioletnia babcia ostatnio spadła ze schodów, otrzepała się i poszła dalej, a ona ze zdartym kolanem musi zajmować kolejkę w przychodni. Pośmialiśmy się, no i pojechał bo nie było rady.
A wczoraj zostałam ciocią ale nic nie wiem bo to kuzyn męża został ojcem i jedyne co się dowiedziałam to że syn. Zdrowy? Ile ważył? On nie wie, wie że syn. To chociaż jak mu na imię wiesz? Jakie imię? Faceci [emoji6]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pingwinek u nas też był czas ze synek ze strachu wstrzymywal kupę. Zaczęło się od zatwardzenia po antybiotyku. Bolało go i od tamtej pory bywało różnie. Teraz jest dużo lepiej i dlatego pomyślałam o całkowitym odpieluchowaniu. Jeśli chodzi o wstrzymywanie to bardzo pomogła dieta (dużo owoców, mało slodyczy), siemię lniane i w gorszych momentach dawałam Xenne balance. straszne są te zaparcia nawyków, ile maluszki muszą się nameczyc... najważniejsze że z wiekiem mija i tak jak napisałaś, to nie wyścigi, każdy ma swój czas. Mnie tylko denerwują osoby komentujący, że taki duży i jeszcze w pieluche. Takie wtracanie się w nie swoje życie...
Mdłości na szczęście minęły około 12 tygodnie a wymiotow wcale nie było [emoji4]
Monika ja 6 kg na plusie i się cieszę bo poprzednio w tym samym okresie miałam już więcej [emoji6] pewnie skończę około 20... taka moja uroda.
Sophe co do spodni to też polecam hm. Innych nigdy nie miałam [emoji4]
Co do podróżowania to chyba zależy od osoby. Mi często jest niedobrze przy podróżach + różne bóle kręgosłupa, nog itp więc po ostatniej jaką miałam w maju (15 godzin) powiedzislam ze w ciąży już się nigdzie nie ruszam [emoji6] Ale na pewno każdy znosi inaczej.
Ja nie mam doswiadczdnia z dziewczynami Ale z chłopakiem żadnych trudności nie było. Potwierdzam też ze synki to cycusie mamusi i to jest przeslodkie [emoji4] tylko nie wiem jak dwóch takich cycolow ogarnę [emoji6]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Podpisuje się w 100% pod wpisami dziewczyn , które twierdzą, że chłopcy są prości w obsłudze :)
Jak z mężem dowiedzieliśmy się, że 2 będzie chłopak to stwierdziliśmy, że w sumie będzie fajnie. Wspólne zabawy, w miarę jeden język, te same tematy....tak sobie to wyobrażam :rolleyes2: u nas tez będzie 4.5 roku różnicy wieku i wydaje mi się, że tragedii nie będzie ;)
Ostatnio strasznie się rządze w kuchni :biggrin2: zwykle to mój M tam działa, a ja tylko sprzątam, ale przez jakiś tydzień normalnie coś się odblokowalo i JA GOTUJE i nawet smakuje :tak: niestety też sprzątam:confused2:
Wczoraj czułam się tak jakbym miała kaca...strasznie mi się chciało pić, ale nie byle co, miałam ochotę na kwaśne i to jeszczę wieczorem:unsure: i wiecie co złapałem i wypiłam do dna ...sok z ogorkow kiszonych zrobionych przez mija teściową. ..cały sok z całego słoika wypiłam :oo2: i naprawdę mi smakowało :sorry:
Ale skacze po tematach,ale mam sporo do napisania Wam :laugh2:
 
Do góry