reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Cześć Dziewczyny.
Właśnie siedzę w poczekalni u gina i czekam na USG. W wynikach już widzę że wyszła anemia. Zobaczymy co powie. Trochę się denerwuję. Chciałabym już usłyszeć że wszystko w porządku i pójść do domu. Rano byłam u córci na przedstawieniu z okazji dnia mamy i taty. Popłakałam się jak śpiewała solo mamo żadna burza nie oddali nas od siebie.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej
U nas zaczelo sie bardzo goraco robic od niedzieli jest po 30 st.A my w domu bo synek zlapal szkarlatyne .Za tydz wybieramy sie do Pl samochodem czeka nas okolo 15 g ,maz chce jechac na noc bo troszke chlodniej I maly nie bedzie marudzil,za to Ja sie boje w nocy nie pomoge nawet prowadzic, w dzien jest inaczej.Malutki w brzuszku daje codzien znac to juz 20 tydz.przytylam okolo 3 kg .
Jeszcze tydz pracy przedemna w te najgorsze upaly. Najgorzej siedziec w domu z malym jak tak goraco,Pozdrawiam
 
No to ja po wizycie. Wszystko gra. Prawdopodobnie tym razem będzie synek [emoji4] Łożysko na przedniej ścianie (to chyba jakaś plaga). Mały ułożony jeszcze pośladkowo ale ma czas się odwrócić. Jestem zadowolona choć zastanawiam się jak to będzie z chłopcem [emoji6]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No to ja po wizycie. Wszystko gra. Prawdopodobnie tym razem będzie synek [emoji4] Łożysko na przedniej ścianie (to chyba jakaś plaga). Mały ułożony jeszcze pośladkowo ale ma czas się odwrócić. Jestem zadowolona choć zastanawiam się jak to będzie z chłopcem [emoji6]

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
Chlopcy sa cudowni dasz rade ,a z ulozeniem dziecka jeszcze nieraz zmieni pozycje
 
Witajcie
Ja dzis tez miałam usg i ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu będziemy mieć synka :)
Jestem bardzo podekscytowana i trochę przerażona bo mam dwie córki i wątpię czy na porodówce wręczają jakaś instrukcje obsługi do chłopca
 
Witajcie
Ja dzis tez miałam usg i ku mojemu zdziwieniu i zaskoczeniu będziemy mieć synka :)
Jestem bardzo podekscytowana i trochę przerażona bo mam dwie córki i wątpię czy na porodówce wręczają jakaś instrukcje obsługi do chłopca

Chłopcy są podobno dużo "łatwiejsi" w obsłudze niż kobity :D
A juz słyszałam pare opinii, ze listopadowe chłopaki to synusiowie mamusi [emoji3][emoji28][emoji23]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba wszystkie chłopaki to synkowie mamusi :-) chłopcy są cudowni :-) a i faktycznie w obsłudze łatwiejsi. U mnie to córka ma silny charakter, taka mała twardzielka ;-) a młody to taki mały wrażliwiec z rozbrajającym uśmiechem który roztapia wszystkie serca :-)

U nas jutro ostatni dzień lata a potem powrót do rzeczywistości czyli 17-18 stopni...
 
reklama
Marbia ja też mam córkę i też w pierwszej chwili wystraszyła i zaskoczyła mnie myśl o chłopcu.
Oby było tak jak mówicie. Moja Zo jest córunią mamuni ale przy tym upartym i nieposłusznym stworzeniem. Po prostu ma charakterek. Oby Adaś wyszedł nam spokojniejszy ;-)
Powiem Wam, że pierwsze moje obawy dotyczyły pielęgnacji takiego małego chłopczyka. Wszyscy naokoło mówią że mamy szczęście że będzie parka.
Martwi mnie trochę różnica wieku. Zobaczymy czy się dogadają.

Napisane na LG-M320 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry