reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja dzisiejszy dzień w większości przespałam... Wczorajszy dzień dał mi trochę popalić więc razem z maluchami dzisiaj odreagowywalismy leżąc w łóżeczku. Teraz już jest w miarę ok - jedynie kręgosłup się jeszcze odzywa.
A co do farbowania włosów - za 2 miesiące biorę ślub.. chciałabym zafarbować się aby jakoś w tym dniu wyglądać. Czy myślicie że nie powinno to zaszkodzić maluchom.


Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja farbuje włosy farbą bez amoniaku.
 
reklama
Matko właśnie nadrobiłam. Dziś nerwowy dzień w pracy i mi brzuch zaczął twardnieć, jak wróciłam do domu nospe łyknęłam i jest ok. Wyników amnio wciąż nie ma, dodzwonić się nie udało, czekam więc na list, przyjdzie jak będę w delegacji. Kurcze martwi mnie to stawianie, bo w obu poprzednich ciążach lądowałam na zwolnieniu z nakazem leżenia z poduchą pod pupą w 27 i 29 tc, bo dzieci w drogach rodnych i skurcze i szyjka zaczęła się skracać. Leżałam do skończenia 37tc. A teraz ledwo zaczęłam 18 tc i znowu to samo :( może jednak będzie lepiej. Dodam tylko, że syna to mi wywoływać w końcu musieli, bo przez leżenie i leki całkiem skurcze ustały, córka już bezlekowo przeleżana i z dwulatkiem w domu, więc nawet nie do końca na leżąco funkcjonowałam, a poród 3 dni przed terminem, więc pięknie. Oby tym razem też się udało.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Co do tego serduszka to faktycznie na tym etapie jeśli lekarz mow i ze nie powody do zmartwień to tak jest. Mój starszy syn ma niegroźna wade serca, która trzeba kontrolować. Kiedyś kardiolog mi mówił że każde dziecko rodzi się z dziurą w sercu. Pozwala to na prawodmowy rozwój. Ta dziura z czasem zarasta. Pewnie ginekolog będzie się przyglądać na następnym usg czy coś się nie dzieje i dobrze że będzie miała nad tym kontrolę Ale na pewno jest to dmuchaniem na zimne [emoji4]

Napisane na SM-J710F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Byłam dziś u ginekologa :-) na 90% syn, trzeci :-)

xnw40tc7sy506vxn.png
Gratulujemy synusia :) U mnie też trzeci syn. Nasi mężowie idą na łatwiznę; )
 
Inka chodzilo mi bardziej o rodzinne? Ja zamykam firme I maz bedzie skladal o rodzinne ;) cos tam dostaniemy, ale bez szalu :( mi tez sie nic nie bedzie nalezalo :/
 
reklama
Boze jakie sny mialam ! Az strach dalej spac ;) w pewnym momencie to juz nie wiedziam czy mi sie snilo czy wydarzylo naprawde.. chyba zaczne juz dzien, najwyzej zrobie sobie popoludniowa drzemke :) u nas dzisiaj i tak nie ma byc pogody.
Milego dnia dla wszystkich !


Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry