reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ja narazie.nic nie biore na alergie, staram sie nie wychodzic z domu w te najgorsze dni

KotekPsotek poronien nie wiem czy wiecej, ale bardzo czesto slysze...kiedys nie bylo takich przekazow mediow I statystyk. Moje kolezanki raczej bez poronien.

Jesli powstanie zamkniete, to napewnp bede sie udzielac tylko na zamknietym.

Mabi do tej pory nie mialam zadnych boli, a teraz kazdy ruch wywoluje klucie, nie wiem, moze dziecko sie tak teraz ulozylo I naciska na cos?
 
reklama
Pierwszego dziecka nie chustowalam, ale teraz chyba będę musiała się nauczyć. Będę odbierać starszaka z przedszkola i codziennie trzeba będzie wyjść na zewnątrz. Patrząc na porę zimowa i temperatury, a do tego na fakt, ze mieszkam na 4 pietrze bez windy to będzie chyba najlepsze rozwiązanie. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

@LayDeeK w takim rozwiązaniu obawiam się, ze powstaną dwa fora u w końcu się rozdzielimy, bo w praktyce udzielanie się na dwoch wątkach może być trudne.
Czekam na zdanie innych jeszcze.

@Karolk2106 super :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
@89Katia, wierz mi że nie. Na zamkniętym po prostu będziemy pisały o naprawdę prywatnych sprawach. A ogół dalej będzie dla ogółu ;)
 
@xdzo19 ja mam :) wprawdzie spadkowe, po szwagierce, ale nie mam żadnych uwag! Rozciagniety trochę pas, ale ona nosiła do końca ciąży, a ja mam jeszcze mały brzuch. Tak wyglądają :

1496397238-aaaaaa.jpeg


p19uskjojbeqaxq5.png
 
Ja już mam 3 pary takich spodni z pasem ciążowym właśnie przyszły mi kolejne rybaczki, miałam nadzieję że będą krótsze. Jednak póki co wolę leginsy.
 
Cześć wszystkim. :) Widzę Katia, że się narobiłaś z tą listą. Ja kojarzę większości z dziewczyn. Zobaczymy jak będzie działać to forum już po zamknięciu.

Tak piszecie o tej ogórkowej, że i mnie ochota przyszła. :D
Dzisiaj wybieram się do galerii spotkać się z koleżanką z pracy i mam zamiar wstąpić do H&M zobaczyc spodnie ciążowe, bo w swoje, które nosiłam przed ciążą już nie wchodzę i pożyczyłam jakieś od mamy, ale myślę, że za parę tygodni już będę musiała je jej oddać, bo teraz są na mnie w sam raz. Któraś z Was może ma jeansy z H&M i może powiedzieć coś o nich?
@Kaska_96 Śliczne ciuszki. Chyba też coś dzisiaj upoluje na zakupach. :)

Ja mam 3 pary tylko z hm i dodatkowo krótkie szorty tez z hm - z czystym sumieniem polecam. Przed ciąża nosiłam rozm 36 i teraz spodnie ciążowe tez z hm 36. Kosztują cos
Ok 150 zł ja jedna pare wyhaczylam na
Allegro za 30 w super stanie;)
@Kaska_96 piękne !!!! Cudne te ciuszki .. kurde ja chyba tez zacznę Gromadzić choc mój m cały czas gada ze to za wcześnie .. e tam najwyżej jemu nie pokaze tylko
Wam ;)
@ewelinanice wow!! Jaka ty jestes zgrabna !! Sukienka super, buty tez;)
Co do zamkniętego forum - po pierwsze dzieki
Za przyjęcie mnie;) doskonale rozumiem
Obawy dziewczyn które sa od dawna co do nowych ... ja sama dołączyłam niedawno
Ale staram sie byc aktywna bo jesteście super;) tez mysle ze zamknięte forum da nam sie lepiej poznać moze nawet bedzie szansa zeby sie spotkać z tymi które sa z tych samych miast ;) moja koleżanka np od 2 lat regularnie ma spotkania z dziewczynami z forum - spotykają sie raz do roku gdzies w Polsce na weekend - dzieci juz im podrosły wiec można było zorganizować taki wypad;)
Ja sie cieszę na zamknięte forum bo wtedy bede mogła wiecej o Sobie cos napisać ;) a jesli beda 2 fora - tez Uważam ze jedno umrze śmiercią naturalna - i raczej bedzie to forum otwarte...
zbieram sie zaraz na występy mojego łobuziaka , paczkę chusteczek mam bo zawsze rycze na twoich przedstawieniach a teraz z ta burza hormonów to w ogole ... o juz mam mokro w oczodołach ;)
 
:) Oj dziewczyny przecież to nic złego, że sporo dziewczyn z boczku w ukryciu czyta Wasze wpisy. Jestem pewna, że jakaś część z tych dziewczyn, między innymi ja, czerpie z nich korzysi i wiedzę, nie będąc pewna czy może dać to samo w zamian. Z tego co pamiętam to padło nawet zaproszenie, tych właśnie ukrytych, do grona w związku z tym, że zostanie ono zamknięte :)
 
Nikuss nie chodzi o to, ze nie chcemy ale przy zamknietym bedziesz mogla spokojnie nam pisac o swoich smutach, moze bedziemy mogly pomoc , doradzic a w tej chwili gdy czyta nas caly swiat, raczej nikt niebedzie sie dzielil swoimi problemami. A wiem, ze nie kazdy ma slodko w zyciu I roznie sie uklada, bo poki co kazda szczesliwa I ma wspaniale rodziny I mezow ;) a zawsze jest tez druga strona medalu I na zamknietym spokojnie bedziemy pisac tez o tej drugiej stronie ;)

Ja w poprzEdnich ciazach tez nie mialam typowo ciazowych ubran I nie zapowiada sie bym tym razem cos zakupila, czas pokaze. Po domu chodze w dresach, a spodnie dzinsy mam z wszyta guma I narazie daje rade ;)
 
reklama
@nikuss3006 myślę że nie ma co robić takiego rygoru. Każdy ma słabsze dni i po prostu np. nie chce z nikim rozmawiać itp. Ja za często się nie odzywam, bo nie zawsze mam coś do powiedzenia. Oczywiście przejmuje się jak coś się dzieje z wami, nie zawsze pisząc o tym.
Każdy ma swoje problemy, o których nie zawsze chce mówić.
Myślę, że trzeba dać szansę każdej dziewczynie.
Czesto dziewczyny długo się nie odzywaja po wcześniejszych problemach z ciąża, nie chcą zapeszyc :)

Ja właśnie lezakuje w domu, puściłam muzyczke dla mojego chłopczyka <3 niech się zrelaksuje :) chyba mnie puka czasami, nie wiem czy to z zachwytu :)
Ja będę zajadac arbuza i czyta książkę :)
Miłego dzionka :) :*
 
Do góry