reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
@89Katia dziekuje :)
Bedziesz nosic dziecko w chuscie? Caly czas to rozwazam a to moje pierwsze dziecko i sama nie wiem. Moze ktoras z was juz chustowala i moze sie wypowiedziec czy ma to faktycznie same plusy

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,
To ja wyrażę swoje zdanie. Forum jak sama nazwa mówi to miejsce, gdzie każdy może się wypowiedzieć. Nie możemy zabraniać innym jakichkolwiek wypowiedzi.
Dlatego dziwię się, że ogólny wątek chcecie zrobić zamknięty.
Moja propozycja jednak taka, by zostawić ten wątek jako wątek bardzo ogólny, gdzie będziemy pisać np. o pogodzie. A załóżmy osobny wątek zamknięty, gdzie dostęp będą miały tylko dziewczyny które są w zasadzie od początku. Tak miałyśmy na styczniowych mamach w 2015 roku. Po długiej nieaktywnosci, osoby były wypisywane z zamkniętego, bo tam pisałyśmy o naprawdę prywatnych sprawach.
Uważam że zamykanie ogólnego wątku jest po prostu nie fair.
 
Myślę że po prostu za jakieś 2 tyg pójdę zrobić krew i wtedy będę wiedziec

3jgx3e3k9n678rt6.png
Ja skonsultowałabym to z ginekologiem. Z doświadczenia wiem, że lekarz rodzinny potrafi zalecić coś co w ocenie ginekologa może spowodować wady płodu.
 
hej dziewczyny!
melduję się po wczorajszej wizycie! wszystko u nas ok, szyjka długaaaaaaśna, zamknięta, brzucho rośnie, a dziecko na wizycie spało..... Pani doktor nie mierzyła mojego śpiocha, więc nie wiem ile urosło, ale serduszka chociaż posłuchałam:)
Mój maluch spał wzdłuż brzucha, buzią do mojego kręgosłupa. Nogi na kokardkę, rączki przy głowie i pani doktor powiedziała, że w związku z brakiem współpracy małego pacjenta nie ma szans na podejrzenie płci :/
więc ja się dowiem najwcześniej w 19 tygodniu teraz, bo mam wizytę na 29 czerwca ..... ehhhhh no nic muszę uzbroić się w cierpliwość. Dostałam pare dni zwolnienia, więc mogę Was teraz śledzić na bieżąco. :D

Widzę, że zrobiło się nas na prawdę sporo, fajnie że jednak zamykamy forum, bo jak widać jesteśmy regularnie czytane i zamknięcie grupy da nam szansę na pisanie również bardziej intymnych rzeczy, bez poczucia zawstydzenia :)
Mały leniuszek , tak maleństwo dobrze u mamusi w brzuszku ,że se śpi a co !;)
Ja mamam jutro wizytę, mam nadzieję że z maluszkiem będzie wszystko dobrze.
 
@89Katia dziekuje :)
Bedziesz nosic dziecko w chuscie? Caly czas to rozwazam a to moje pierwsze dziecko i sama nie wiem. Moze ktoras z was juz chustowala i moze sie wypowiedziec czy ma to faktycznie same plusy

Napisane na LG-K220 w aplikacji Forum BabyBoom

Pierwszego dziecka nie chustowalam, ale teraz chyba będę musiała się nauczyć. Będę odbierać starszaka z przedszkola i codziennie trzeba będzie wyjść na zewnątrz. Patrząc na porę zimowa i temperatury, a do tego na fakt, ze mieszkam na 4 pietrze bez windy to będzie chyba najlepsze rozwiązanie. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu :)

@LayDeeK w takim rozwiązaniu obawiam się, ze powstaną dwa fora u w końcu się rozdzielimy, bo w praktyce udzielanie się na dwoch wątkach może być trudne.
Czekam na zdanie innych jeszcze.

@Karolk2106 super :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Itucha mam takie same zdanie, robiac wesele nie oczekiwalam zeby mi sie zwrocilo, a co niektorym oddalismy pieniadze, bo wiemy ze im sie nie przelewa. Moja babcia pamietam , ze przyszla z czekolada I 50zl I sie tlumaczy ze wiecej nie ma...wzielam tylko czekolade. Chyba czas juz przestac myslec, kto ile da I zeby tylko nie dac mniej... Kazdy daje ile moze :)

Drugie sniadanie wcinam.I wracam do pracy , o obiedzie jeszxze nie myslalam... dzieciaki ciagle cos chca...ehh... Ciagle mnie boli w pachwinie co kilka sekund klucie czuje
 
@Majeczka85 też na Twoim miejscu bym jednak to skonsultowała. Tak jak pisze @Adrianna.em możliwe że dla maleństwa chronionego łozyskiem jest trn kleszcz bez znaczenia, ale o Ciebie się martwię. Złapanie boleriozy to ciężkie leczenie do końca życia, a wystarczy antybiotyk brany przez 10 dni w szybkim czasie po ukąszeniu przez kleszcza żeby wykluczyć chorobę. Z twgo co na forum już tu wspólnie przerabiałyśmy to jednak leki pod kontrolą lekarza nie są niebezpieczne.
 
reklama
@Danielkowa dzięki to odzywam się na priv. @Mycha07 wczoraj jak pytałam panią ginekolog o kłucia to powiedział a że na tym etapie ciąży to naturalne bo macica się najszybciej rozchodzi. Tylko trzeba odpoczywać.
 
Do góry