reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

reklama
Myślę że po prostu za jakieś 2 tyg pójdę zrobić krew i wtedy będę wiedziec

Bolerioze wykrywa się po kilku tygodniach. Np u mnie w rodzinie u wujka dopiero po 3 miesiącach wyszła bolerioza a badania często robił. Przypadki są różne.
Tak naprawdę każdy z nas może mieć to świństwo... nawet nie wiemy że możemy mieć kleszcza bo np. wbił się we włosy na głowie i się go zdrapało. Niestety badania nie należą do najtańszych
 
To i ja sie wtrace w dyskusje o zamknietym forum [emoji14]
@LayDeeK juz kiedys rzucilam propozycje, zeby forum zamkniete bylo do prywaty a ten główny watek został w tej formie, ale rzeczywsicie moze byc problem z tym, zebysmy sie udzielaly i tu i tu, moze nie starczyć na to czasu. Aczkolwiek ja bym sprobowala, a wątek ogolny pewnie umrze predzej czy pozniej śmiercią naturalną.
@Karolka2106 @estrelicia @Mycha07 zgadzam sie z Wami w 100%. Zdenerwowalam sie jak zobaczylam posta typu "czytam codziennie od poczatku, ale sie nie udzielam, chce na zamkniety". Co innego, kiedy ktos dołącza teraz na dniach i pisze z nami, dzieli sie swoim zyciem, a co innego, kiedy ktos sie odezwie tylko dlatego, zeby mogl dalej czytać, samej nic z siebie nie dając. Nikt tu tez od nikogo nie bedzie wymagal codziennej aktywności, kazda z nas ma swoje życie a forum to tylko dodatek. Chodzi o to, zebysmy nie byly na zamknietym watku z zupełnie dla nas "obcymi" osobami.

Napisane na F3111 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny ja sie odezwalam tak pozno bo nie chcialam zapeszac. Ciagle to odkladalam, a to po nastepnej wizycie, a to po prenatalnych, za tydzien, jutro...

Mimo, ze nie planowalam ciazy teraz i byla dla mnie duzym zaskoczeniem to pokochalam maluszka od zobaczenia dwoch kresek na tescie. Podczas pierwszej wizyty nie bylo jeszcze serduszka a wedlug OM juz dawno powinno byc. Ile sie naplakalam i nadenerwowalam to moje. Przezylam najgorsze chwile w moim zyciu czekajac na nastepna wizyty. Zrobilam bete i pieknie rosla, w miedzy czasie dopadly mnie takie mdlosci ze chwilami nie dawalam rady. Nastepna wizyta i jest serduszko, po prostu moje malenstwo bylo mlodsze :) Kamien z serca ale lęk juz pozostal...
Teraz jestem duzo spokojniejsza, a czytajac Was jeszcze bardziej sie uspokajalam i gdyby nie Wy to biegalabym do lekarza co tydzien bo wiele rzeczy ktore mnie niepokoily okazalo sie ze sa zupelnie normalne i Wy tez macie takie objawy.
Przezywalam z Wami zle chwile, trzymalam kciuki za wizyty, modlilam sie za malenstwo Mariki w momencie gdy pojawila sie zla wiadomosc. I naprawde nie wyobrazam sobie teraz Was opuscic.

Jako nowa osoba mam niewiele do powiedzenia, ale mysle, ze warto dac kazdej osobie szanse a dalej zobaczymy jak bedzie. Gdy forum zostanie zamkniete na pewno dziewczyny zaczna wiecej pisac bo poczuja sie pewniej :)
Nie sadze, zeby ktorakolwiek z Nas miala zle intencje :)
 
1496394374-aaaaaa.jpeg
1496394435-aaaaaa.jpeg



A takie rzeczy kupiłam moim maleństwom.
Śliczności :)
 
Ostatnia edycja:
Ja również wierze w dobre intencje ludzi :)

Opowiem Wam historie z bb z forum Marcowych mam 2014. Ja wtedy byłam na lutowkach 2014.
Moderatorem marcowych mam był.... troll. Wyobraźcie sobie. "Laska" zakłada nowy wątek, w którym chwali się II kreskami. Buduje zaufanie, pisze o objawach ciążowych. Wymyśliła z tego co pamietam, ze ma starsza córeczkę. A z tej ciąży to najpierw miało być jedno dziecko, później na usg "znalazło się" drugie, aż w końcu trzecie [emoji23] ktoś wymyślił sobie ciąże z trojaczkami! I był moderatorem :p w końcu ktoś zdemaskował tego kogoś za pomocą zdjęć z usg. Okazało się, ze zdjęcia, którymi się chwaliła były wzięte z galerii Google. Ta historia mną wstrząsnęła. Pomyślałam jak łatwo można dać się nabrać o zakumplowac z kimś kto nie istnieje.
Ten ktoś musiał być naprawdę chory czy coś.

Sadze, ze jesteśmy już na takim etapie, ze możemy sobie ufać i przenieść się w bardziej intymne miejsce.

Poza tym nie wiem czy pamiętacie, ale jak tylko padła propozycja zamknięcia forum to zwracałam się do tych, tych nas tylko podczytuja, aby się włączyły się do rozmowy. Im było bliżej 1 czerwca przypominałam o tym kilka razy.

Forum jest dla nas. BB ma super funkcje z zamknięciem forum. W internecie jest mnóstwo innych, które są ogólnodostępne.






Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny,które mają poduszki ciążowe kupione przez internet-doradzcie mi gdzie warto kupić. Chce taką w kształcie litery C. Od kilku dni podkładam sobie podczas snu jasiek pod brzuch lub między kolana ale jak się wiercę to to wypada i w nocy szukam....chce poduszkę


Co do forum. Jeśli będziemy ciagnąć dwa wątki zamknięty i otwarty to nawet jak ktoś tu zasugerował otwarty będzie na tematy typu pogoda,co zjadłam itp.to osoba pisząca w wątku otwartym tu napisze o tym a w zamkniętym już nie tylko coś osobistego? Będziemy tak rozdzielać nasze posty? Tak samo jak ktoś nie wpuszczony do forum zamkn. będzie chciał porady i odpiszemy mu a możliwe,że osoba udzielająca się tylko w wątku zamkniętym ma podobny problem ale nie śledzi wątku otwartego to przegapi odp. A my udzielający porady nie będziemy dublować postów bo to też zajmuje czas.

Wg mnie najlepszy jest jeden zamknięty wątek. Tak jak ktoś napisał są inne fora do czytania bez udzielania się

Jeszcze odnośnie posta @LayDeeK czy wy mając ten wątek otwarty i zamkn. miałyście sytuację,że ktoś dołączał na bieżąco z otwartego do zamkn.? Czy zamknęłyście w pewnym momencie i koniec transferów?
 
reklama
Dziewczyny,które mają poduszki ciążowe kupione przez internet-doradzcie mi gdzie warto kupić. Chce taką w kształcie litery C. Od kilku dni podkładam sobie podczas snu jasiek pod brzuch lub między kolana ale jak się wiercę to to wypada i w nocy szukam....chce poduszkę


Co do forum. Jeśli będziemy ciagnąć dwa wątki zamknięty i otwarty to nawet jak ktoś tu zasugerował otwarty będzie na tematy typu pogoda,co zjadłam itp.to osoba pisząca w wątku otwartym tu napisze o tym a w zamkniętym już nie tylko coś osobistego? Będziemy tak rozdzielać nasze posty? Tak samo jak ktoś nie wpuszczony do forum zamkn. będzie chciał porady i odpiszemy mu a możliwe,że osoba udzielająca się tylko w wątku zamkniętym ma podobny problem ale nie śledzi wątku otwartego to przegapi odp. A my udzielający porady nie będziemy dublować postów bo to też zajmuje czas.

Wg mnie najlepszy jest jeden zamknięty wątek. Tak jak ktoś napisał są inne fora do czytania bez udzielania się

Jeszcze odnośnie posta @LayDeeK czy wy mając ten wątek otwarty i zamkn. miałyście sytuację,że ktoś dołączał na bieżąco z otwartego do zamkn.? Czy zamknęłyście w pewnym momencie i koniec transferów?

Motherhood w kształcie litery C
Polecam serdecznie!


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Do góry