reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Tak jak przewidywałam, właściwie to nawet nie pozwoliły mi wyjaśnić do końca, zapytały mnie tylko czy krwawię. Powiedziałam, ze nie a one ze to nie przychodnia i mam jechać do lekarza prowadzącego. Ja powiedziałam, że on przyjmie mnie po 13 dopiero i sie stresuję a położna ze ona mnie przyjmie po 14-15;) moge czekać lub iść tutaj do poradni ale automatycznie bede przepisana tutaj. Nie wiem jaki lekarz dzis przyjmuję i jakie ma opinie. W sumie zastanawiam się czy tak nie zrobic, to jest szpital w którym bede rodzic i jestem studentka na tej uczelni medycznej bo to szpital kliniczny wiec moze nie jest to najgorsza opcja...
Brak słów, wg mnie powinny sprawdzić. Nie mieści mi się to w głowie. I co zrobiłaś?

Mycha u nas trzeba być na czczo. Pamiętam że któraś pisała że nie trzeba.
Tak w ogóle to mam coraz gorsze te wyniki. Jak do tej pory nie panikowałam tak teraz nie daje mi to spokoju. No nic poczekam do wizyty.

Monika8.11 a to kaszel Cię tak dusi. Bo mnie właśnie też. Wydaje jest w porządku i już nie kaszę a za jakiś czas znowu. Męczarnia! A antybiotyki w końcu nie wzięłam bo mi się polepszyło a później znowu pogorszenie.

Anusiak i jak Ci poszło męczenie Doktorka? Może zaraz doczytał.
 
reklama
Itucha ja jeszcze rodzinie nie powiedzialam o ciazy [emoji14]

Ann chociaz owoce jem, ale ogolnie brak ochoty... musze sobie zelazo sprawdzic, bo chyba spadlo mi, za tydzien lub dwa pojde do lekarza
 
Dziewczyny przyczyna mojego plamienia noże być prozaiczna. Miałam zaparcia i najprawdopodobniej pękło naczynko na szyjce. Dziś już nie ma plamien. Ciąża wyglada bardzo ładnie.
Mam twarda macice i dostałam bolesny zastrzyk z luteiny w tyłek :p do tego nospa.
Jestem spokojna :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Super :) Nie ma to jak dobre wiadomości :)
Pakuje się do domku ;)
 
Ale ja dziś mam smaki. Zjadłam.kebaba, teraz pije kawę mrożoną. Czeka jeszcze na mnie zupka chińska vifon [emoji23]
Jutro jadę z młodą do Energylandii. Wieczorem mają przyjsc teście z którymi nie odzywaliśmy się prawie dwa lata. Robię ciasto z truskawkami i muszę wysprzątać mieszkanie. Masakra.
 
Hej Dziewczyny. Często Was podczytuję, ale dopiero teraz odważyłam się napisać. Kibicuję każdej z Was :). Mam nadzieję, że jeszcze mnie przyjmiecie do swojego grona. Kilka słów o mnie.. mieszkam na południu Polski, zbliżam się do 30 lat. Jestem po przejściach ciążowych. Obecnie jestem w 17 tygodniu prawidłowej ciąży. Wcześniejsze były pozamaciczne a było ich aż 4. Bardzo chciałabym pozostać z Wami na dłużej, wspierać się wspólnie i wymieniać opiniami :)
Witamy :)
 
a jak to u was jest z leżeniem na lewym boku, staracie się leżeć czy nie zwracacie na to uwagi?
Rzadko leżę/śpię na lewym boku. Jest mi wtedy mega źle bo boli mnie wtedy prawy ból tak w okolicy prawej nerki. Więc prawy u mnie króluje. Na plecach też nie bardzo bo już mam spory brzuszek.
 
reklama
Do góry