reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Listopadowe mamy 2017

Ale ja dziś mam smaki. Zjadłam.kebaba, teraz pije kawę mrożoną. Czeka jeszcze na mnie zupka chińska vifon [emoji23]
Jutro jadę z młodą do Energylandii. Wieczorem mają przyjsc teście z którymi nie odzywaliśmy się prawie dwa lata. Robię ciasto z truskawkami i muszę wysprzątać mieszkanie. Masakra.

Daj przepis na ciasto :)

Dziewczyny na opryszczkę podobno genialnie działa aspiryna. Rozpuścić w wodzie i nałożyć na opryszczkę i potrzymać trochę ale nie mam pojęcia czy w ciazy można.

Dopiero doczytałam wiec sie witam :)

Katia cieszę sie ze wszystko ok bo myślałam o was cały dzien.

Ja wracam od mamy ale tak mnie zaczyna denerwować ze masakra. Odmroziła moje ściągnięte mleko zeby pokazać mi ze nie ma zadnych wartości i żebym juz córki nie karmiła. Ehh mam wrażenie ze nikt mnie nie rozumie kazdy mi tłumaczy ze złe robie karmiąc a przecież dzieciątko w brzuchu ma pierwszeństwo dopiero córa w mleku dostaje druga. Ale ich boli ze mm nie daje. Eh...

Pogoda do bani i jutro ma byc gorzej. Macierzyński mi sie kończy trzeba myślec o zwolnieniu i znowu bede uwiązana bo ja sie strasznie kontroli boje ehh..



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@syska90 :D a jak mama oceniła wartość pokarmu, wizualnie?;) akurat mrożenie najlepiej zachowuje wartość odżywczą żywności, nie wiem jak to się ma do pokarmu z piersi, ale zakładam, że podobnie;)
ah te mamuśki, chcą dobrze ale czasem są przy tym bardzo denerwujące;)
 
@syska90 :D a jak mama oceniła wartość pokarmu, wizualnie?;) akurat mrożenie najlepiej zachowuje wartość odżywczą żywności, nie wiem jak to się ma do pokarmu z piersi, ale zakładam, że podobnie;)
ah te mamuśki, chcą dobrze ale czasem są przy tym bardzo denerwujące;)

Ewka jak wyjmiesz zamrożony pokarm to tłuszcz oddziela sie od reszty i widać trochę białego i trochę przezroczystego mleka czy tam wody i stwierdziła ze jest wiecej wody i to nic nie warte. Albo komentarze typu jak ona ma chodzić skoro mleka nie pije ehh odechciewa sie do własnej mamy jeździć ..




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Syska przykre sluchac takie teksty od wlasnej mamy, uwierz mi ze jestes najlepsza mama na swiecie dla swojego dziecka! Twoja mama juz miala szanse odchowac swoje dzieci, wiec sie niech nie spina, nie trujesz przeciez dziecka, a powiazanie mleka z chodzeniem wyssane z palca ;)
 
dopiero weszłam do domu a tu tyle napisane ☺ nadrobiłam

@89Katia super że wszystko dobrze ☺

@leonkaa kaszel mnie nie dusi bo nie potrafie odkaszlnąć, mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej

na opryszczke posmarujcie sobie zwykłą miętową pastą do zębów ( szybko schodzi)

na zaparcia biore colon c pytałam 2 ginekologów bo inaczej to w toalecie byłabym raz w miesiącu owoce mi nie pomagają a jem ich sporo

witam nową mamusie ☺

byłam u lekarza z dzidzią wszystko dobrze , nasze szczęście waży 177g , i jest siusiak więc obalam mit problemów z cerą (chyba nie jestem pierwsza )
no i ginekolog przepisał mi antybiotyk na te drogi oddechowe bo słyszał że ledwo mówie, nie wiem czy go brać niby lekarza powiedział że bezpieczny ale mam wyrzuty sumienia
 
kurde, nie moge, mam tak, że jak jestem głodna i pomimo tego że np jadłam niedawno i zaraz zgłodnieje, to jak nie zjem praktycznie od razu, to wymiotuję.. z głodu.. rano też tak mam, jak nie zjem od razu to mi się zbiera.. i musze jesc duzo :D
Dokładnie mam ten sam problem. Dosłownie tyle posiłków co niemowlaczek.
 
dopiero weszłam do domu a tu tyle napisane [emoji5] nadrobiłam

@89Katia super że wszystko dobrze [emoji5]

@leonkaa kaszel mnie nie dusi bo nie potrafie odkaszlnąć, mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej

na opryszczke posmarujcie sobie zwykłą miętową pastą do zębów ( szybko schodzi)

na zaparcia biore colon c pytałam 2 ginekologów bo inaczej to w toalecie byłabym raz w miesiącu owoce mi nie pomagają a jem ich sporo

witam nową mamusie [emoji5]

byłam u lekarza z dzidzią wszystko dobrze , nasze szczęście waży 177g , i jest siusiak więc obalam mit problemów z cerą (chyba nie jestem pierwsza )
no i ginekolog przepisał mi antybiotyk na te drogi oddechowe bo słyszał że ledwo mówie, nie wiem czy go brać niby lekarza powiedział że bezpieczny ale mam wyrzuty sumienia

Gratuluje synka!!! [emoji170]
Macie imię? :)


Synek [emoji170] luty 2014
Walentynka [emoji169] listopad 2017
 
Daj przepis na ciasto :)




Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Nic specjalnego. Biszkopt, krem karpatkowy z miksowanymi truskawkami, na wierzchu truskawki i borówki zalewasz galaretką.
Czekam jeszcze na galaretkę
1496242784-aaaaaa.jpeg
 
reklama
dopiero weszłam do domu a tu tyle napisane ☺ nadrobiłam

@89Katia super że wszystko dobrze ☺

@leonkaa kaszel mnie nie dusi bo nie potrafie odkaszlnąć, mam wrażenie jakby ktoś usiadł mi na klatce piersiowej

na opryszczke posmarujcie sobie zwykłą miętową pastą do zębów ( szybko schodzi)

na zaparcia biore colon c pytałam 2 ginekologów bo inaczej to w toalecie byłabym raz w miesiącu owoce mi nie pomagają a jem ich sporo

witam nową mamusie ☺

byłam u lekarza z dzidzią wszystko dobrze , nasze szczęście waży 177g , i jest siusiak więc obalam mit problemów z cerą (chyba nie jestem pierwsza )
no i ginekolog przepisał mi antybiotyk na te drogi oddechowe bo słyszał że ledwo mówie, nie wiem czy go brać niby lekarza powiedział że bezpieczny ale mam wyrzuty sumienia
Gratulacje ❤
 
Do góry